Darčeky pre dievčatá

V rodine má obvykle každý svoju rolu. Prarodičia deti rozmaznávajú, rodičia sa ich snažia čo najlepšie vychovávať a deti sú naša radosť. Hlavne zástupkyne nežnejšieho pohlavia, teda dcéry a vnučky sú vo svojej úlohe veľmi obľúbené. Už od narodenia je im pridelená úloha princezien, na ktoré oteckovia ani dedkovia nadajú dopustiť. Čo si budeme nahovárať, práve dievčatká to s nimi pekne vedia a naši partneri sa roztopia ako maslo a dokázali by im zniesť modré z neba.

#ShowMore#

Nie je však nutné robiť heroické činy, stačí zostať nohami pevne na zemi a nebo nechať na svojom mieste. Chápeme, že pokiaľ má malá slečna dostať darček, celá rodina sa snaží vybrať to najlepšie. Dievčatká sú hlavne parádnice, preto budú vždy nadšené z pozorností, ktoré ich zdobia. A je úplne jedno, či hovoríme o najmenších dievčatách alebo o väčších slečnách s príznakmi puberty. Potešiť sa dajú obe skupiny a obzvlášť, ak zvolíte správny darček.

Aký darček poteší dcéry aj vnučky?

Nemusíte len potešiť, niektorými darčekmi sa dajú malé a mladé slečny rovno ohromiť. Overeným darčekom sú rozhodne šperky. Hlavne strieborné sa dajú označiť ako stávka na istotu. Ich vysoký lesk, bohatý výber a priaznivá cena z nich robí klenoty, ktoré majú vždy úspech. Šperky sú nielen potešením, ale aj skvelou spomienkou na významné životné udalosti. Narodenie, krstiny, narodeniny, nastúpenie do školy a ďalšie dôležité momenty v živote sú skvelou príležitosťou na darovanie šperkov.

Strieborné náušnice sú vhodné aj pre bábätká

Prakticky hneď po narodení sú pre princezné vhodné náušnice. Pre bábätká ako úplne prvé náušnice určite odporúčame tie so zapínaním na brizúru. Háčik sa u nich ľahko zasúva do očka na prednej strane a toto zapínanie patrí medzi najbezpečnejšie. Navyše, tieto jemné náušničky sú nesmierne kvalitné a zdravotne neškodné. To všetko z nich robí skvelú voľbu pre dcéry a vnučky. Pri výbere sa vždy zamerajte na vhodný typ zapínania, pretože okrem toho, aby si dievčatá neublížili, je potrebné zamedziť aj strate náušníc. Hlavne u menších slečien preto vyberajte také, ktoré majú zapínanie pomocou skrutky alebo práve spomínanej brizúry. U starších princezien od 3 rokov sa už dajú kúpiť náušnice so zapínaním na puzetu, klasické či krúžkové. Kvôli ľahšiemu výberu sme pre vás pripravili zoznam rôznych vekových kategórií.

Vyhľadávanými striebornými šperkami pre dievčatá sú retiazky. Tie sa dajú doplniť krásnymi príveskami s najrôznejšími motívmi. Obľúbené sú anjeliky, srdiečka, vločky, zvieratká aj kvietky. Ako darčeky uspejú aj prstienky, pretože ktorá slečna by sa nechcela pýšiť prsteňmi rovnako ako jej mamička? Vyberať sa dá z rôznych obľúbených motívov a veľkou výhodou je, že prstienky sú nastaviteľné. Dievčenskú ruku je možné navyše doplniť krásnym náramkom alebo rovno zaobstarať luxusné strieborné šperky s kryštálmi Swarovski.

Úlohou šperkov je zdobiť. Preto ich nechajte krášliť už také nádherné stvorenia, akými sú nielen dcéry, ale aj vnučky. Tieto dvojice k sebe patria. O tom sa napokon presvedčíte, keď im ich darujete.

 

1208 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty