Strieborné šperky na ples

Plesová sezóna vždy patrila k najočakávanejším udalostiam roka. Zabudnúť na starosti, krásne sa obliecť a stať sa kráľovnou a kráľom plesov. Začiatok plesovej sezóny obvykle pripadá na 6. januára a zimné mesiace tak každoročne symbolizujú všemožné veselie.

#ShowMore#

Čo patrí k spoločenským udalostiam? Samozrejme, krásne šaty, líčenie a doplnky. Vhodná kabelka, topánky zladené so šatami aj dôležité šperky. To všetko sú podstatné veci, bez ktorých sa na akciách nezaobídeme. Hlavne spomínané šperky zdobia spoločenské udalosti rovnako ako ženy, ktoré ich nosia.

Ako vybrať šperky na ples?

Na plesy sa hodí vyniesť nielen luxusné róby, ale aj šperky. Na iných akciách sa to človek obvykle neodváži, ale na týchto sa dá takpovediac odviazať. Vždy však platí, že menej je viac. Pokiaľ teda dámy zvolia naozaj prepychové a bohato zdobené šaty, je lepšie sa držať skromnejších šperkov. To platí aj naopak, takže keď sú šaty jednoduché, nebojte sa vyniesť extravagantnejšie šperky.

Plesovou samozrejmosťou sú šperky všetkých druhov a čím sú zaujímavejšie, tým lepšie. Nie je však dobré na týchto akciách experimentovať s druhmi materiálov. Preto sa vždy pokúste zladiť všetky šperky do jedného kovu. Na spoločenské udalosti sa hodia strieborné šperky. Sú žiarivé, oslnivé a vyzerajú úchvatne na každej dáme. Navyše, nielen svojou farbou, ale aj celkovým dojmom pôsobia naozaj luxusne.

Typické sú nielen náušnice a náhrdelníky doplnené kameňmi. Keď máte napríklad vyčesané vlasy dohora, vyniknú na vás visiace náušnice a zaujímavý náhrdelník. Všetko môžete rovno zladiť nákupom setu šperkov. Nemal by chýbať ani náramok, ktorý dotvorí krásnu šperkovú kolekciu a, samozrejme, strieborný prsteň alebo prstene. Tie pokojne zvoľte aj výrazné a doplnené väčšími kameňmi, pretože tieto udalosti k tomu priamo nabádajú.

Nezabúdajme ani na mužov

Nielen ženy sú vítané na spoločenských udalostiach. Samozrejme, sprevádzajú ich páni, ktorí sa tiež radi krášlia šperkami. Môžu to byť nielen nápadité retiazky doplnené zaujímavými príveskami, ale aj strieborné náramky i náušnice. Populárne sú aj strieborné prstene, ktoré na mužoch vyzerajú štýlovo a v poslednej dobe je po nich vysoký dopyt. Je každopádne lepšie, keď sa obaja partneri na udalosť zladia nielen oblečením, ale aj šperkami. Potom sú dokonalou dvojicou, ktorej nechýba elegancia, šmrnc a kúzlo. Stačí už len môcť vyraziť do spoločnosti a užiť si nielen jeden druhého, ale aj kráľovský pocit, ktorý tieto udalosti prinášajú.

367 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty