Starostlivosť o šperky

Správna starostlivosť o šperky je veľmi podceňovaná, avšak veľmi dôležitá. Pokiaľ sa o svoj šperk bude správne starať a občas ho aj vyčistíte, vydrží s vami po celý život. Šperk uchovávajte najlepšie v šperkovnici mimo dosahu slnečných lúčov. Vhodnou alternatívou k úchovu šperku je aj zamatové vrecúško, ktoré okrem iného môže poslúžiť ako malá cestovná šperkovnica.

Pokiaľ váš šperk už nežiari ako predtým, je vhodné ho očistiť. Na preventívne čistenie alebo čistenie malého znečistenia využite čistiacu handričku. Na už výrazne zašlé šperky je vhodné použiť čistiaci kúpeľ, ktorý vášmu šperku vráti stratený lesk. Viete, ako správne vyčistiť strieborné šperky?

Najpredávanejšie

15 položiek celkom
Zelené vrecúško z mikrovlákna je určené na jednoduché uloženie šperkov. Šperky ochránite pred poškriabaním aj oxidáciou.
Novinka
€2,10 / ks
7672
Vrecko s jemným nádychom krémovej farby je určené pre ľahké uloženie šperkov. Šperky ochránite pred poškriabaním aj oxidáciou.
Novinka
€2,10 / ks
7671
Ružové vrecúško z mikrovlákna je určené pre ľahké uloženie šperkov. Šperky ochránite pred poškriabaním aj oxidáciou.
Novinka
€2,10 / ks
7670
7649 Čistenie strieborných šperkov
ZADARMOZADARMO
€7 / pár
7649
Čistič striebra - bezchybne vyčistí vaše strieborné šperky. Môžete ho používať opakovane! Strieborníctvo OLIVIE vám poradí ako vyčistiť zašlé striebro.
€6,20 / ks
6606
Zamatové darčekové vrecko OLIVIE.sk
€2 / ks
5234
Zamatové darčekové vrecko OLIVIE.sk
€2 / ks
5233
Zamatové darčekové vrecko OLIVIE.sk
€2 / ks
5232
Biela čisticia utierka - hadrík na striebro 3736