Pánske strieborné prstene

Prstene už dávno nepatria len k ženám. Aj mnoho mužov ich rado nosí, a to nehovoríme iba o snubných prsteňoch. Čo muž, to unikát. Každému sa páči niečo iné a odhadnúť, ktorý prsteň by práve toho vášho muža potešil, nie je jednoduché. Ale ako teda vybrať prstienok mužovi svojho srdca? Jednoducho - srdcom!

Ale nebojte sa, s výberom vám radi pomôžeme minimálne radou, ako zmerať správnu veľkosť. Existuje niekoľko možností, vďaka ktorým ju pohodlne zistíte. Strieborný prsteň by totiž mohol byť akokoľvek krásny a zo srdca, ale pokiaľ ho muž nenavlečie ani na malíček alebo by ho, naopak, mohol nosiť skoro ako náramok, veľkú radosť mu asi neurobí.

Prstienky ponúkame nielen s kamienkami, ale aj jednoduché bez nich. V ponuke máme okrem iného aj veľmi zaujímavé masívnejšie. A, samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na snubné prstienky, ktoré budú nenahraditeľné nielen vo váš veľký deň. Sú naozaj krásne a pritom jednoduché. Určite nehrozí, že by jeden z nich nechcel mať váš partner na ruke už naveky. Ak teda hľadáte prsteň pre mužov na akúkoľvek príležitosť, u nás nájdete presne také, po ktorých muži túžia. A nezabudnite, vyberajte srdcom, zvyšok už je na nás.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

57 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty