Extravagantné strieborné šperky

Šperky, ktoré nosíme, toho o nás veľa hovoria. Niekto rád nosí šperky tradičné a menej výrazné, ktoré iba jemne dotvárajú jeho osobnosť. Iný má, naopak, radšej extravagantné šperky, ktoré upútavajú pozornosť hneď na prvý pohľad. Je pravdou, že sa nosia a hodia prevažne do spoločnosti, ale nie je to, samozrejme, podmienkou. Extravagantné šperky sú obľúbené a o človeku vypovedajú, že vie byť sám sebou.

#ShowMore#

Každý niekedy rád tak trochu uletí a urobí niečo, čo sa mu normálne nepodobá. Extravagantné šperky vedia zanechať dojem a určite s nimi človek nezapadá v dave. To nevyhovuje každému, ale prečo niekedy nerobiť niečo inak? Hodia sa tak pre ľudí, ktorí radi vytŕčajú z davu. Takými šperkami sa zdobia nielen ženy, ale aj muži. Za ich obľúbenosťou stoja do značnej miery slávne osobnosti, u ktorých sú bežnou súčasťou imidžu, a veľa ľudí sa im snaží aspoň pomocou týchto šperkov priblížiť.

Ako zladiť extravagantné šperky?

Tieto šperky sú veľmi výrazné, takže keď ich chceme zladiť napríklad s oblečením, je lepšie zvoliť jednoduché šaty. Pokiaľ by sme si totiž na seba obliekli aj výstrednejšie oblečenie, celkový dojem by pôsobil „preplácane“, čo vo finále nevyzerá dobre. Je možné šperky kombinovať, napríklad extravagantné náušnice doplniť náramkom a retiazkou v podobnom štýle. V kombinácii s jednoduchým oblečením to pôsobí nenásilne a zaujímavo. Tento druh šperkov totiž má úžasnú vlastnosť - dokáže aj z úplne nudného outfitu vytvoriť nesmierne zaujímavý.

Extravagantné šperky môžu byť z akéhokoľvek materiálu. Strieborné, zlaté, platinové aj z chirurgickej ocele. Výrobcovia si s tým hlavu nelámu a vedia, čo je módne. Preto sa pravidelne snažia do svojich kolekcií zaraďovať aj tieto šperky. Častokrát práve samotné striebro je súčasťou výrazných osobností a vyzývavejším šperkom. Či už ide o masívne strieborné prstene, retiazky, robustné náramky alebo výrazné náušnice, vždy ide o veľmi nápadité strieborné šperky.

Každý z nás môže byť zástancom iných druhov šperkov. Hlavné však je, keď je vždy sám sebou. A ak k tomu napomáhajú práve extravagantné šperky, je to iba dobre. Sú totiž krásne a hlavne extrémne zaujímavé.

164 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty