Pánske strieborné retiazky

Strieborné retiazky radi nosia muži všetkých vekových kategórií. A len tak medzi nami, veľmi im pristanú. Veľkou výhodou retiazok je, že sa dajú vrstviť, takže komu nestačí jedna, môže ich nosiť pokojne viac. Páni nosia retiazky už snáď od nepamäti a stále sa tejto ozdoby nehodlajú vzdať. To my chápeme a plne ich v tom podporujeme. Preto si u nás môžete vybrať retiazky mnohých druhov, dĺžok, šírok, s príveskom aj bez. Všetky majú punc rýdzosti a chuť byť práve tou neobyčajnou súčasťou mužských krkov.

#ShowMore#

Strieborné náhrdelníky obvykle vyberáme podľa dĺžky. Práve u mužov je najčastejšia dĺžka retiazky 50 – 60 cm. Samozrejme, dajú sa zaobstarať aj kratšie, ktoré tesnejšie priliehajú ku krku, ale to býva obľúbený variant skôr u žien. Muži najradšej volia klasický rozmer alebo aj dlhšie varianty, ktoré môžu doplniť rôznymi príveskami. Obzvlášť pre dlhé retiazky sa hodia väčšie prívesky, ktoré priťahujú pohľady okolia. Pri voľbe dĺžky sa nechajte inšpirovať naším návodom, v ktorom sa dozviete, ako jednoducho zvoliť správnu dĺžku.

Ďalšou podstatnou voľbou býva šírka striebornej retiazky. Tá môže padnúť na retiazky masívne, ktoré sú na pánskom krku neprehliadnuteľné, alebo na tenké, ktoré skôr jemne dopĺňajú outfit. Samotná šírka a dĺžka retiazky by mala byť súmerná. Retiazky sú pre niektorých pánov nenahraditeľnou súčasťou, preto je dôležité ich výberu venovať patričnú pozornosť. Predsa len nekupujete šperk na pár dní, ale na podstatnú časť života svojho muža. Aký bude ten váš vyvolený?

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

182 položiek celkom
Strieborný náhrdelník súhvezdia zverokruhu VODNÁR - dokonalý darček k narodeninám zo strieborníctva OLIVIE. 8011
Hore
Ďalšie produkty