Náš tím

Náš tím

Tak to sme my! Úzky tím rodinných príslušníkov a kamarátov, ktorý celoročne plní vaše priania. Každého z nás naša práca baví a tak sa práca veľmi rýchlo stala koníčkom. Do nášho skladu a kancelárie tak chodíme (takmer) vždy s úsmevom a energiou.

Máme radi náročné výzvy v období našej zimnej sezóny, ale aj „pokojné“ pracovné leto. Vďaka veľkosti tímu, sa v  najvyťaženejších obdobiach do balenia objednávok s s vervou zapojí celý tím, aj pani majiteľka, a v nenáročných obdobiach, kedy sa nám uvoľnia ruky, sa zase naši skladníci zapájajú do diskusie súvisiace so strategickými krokmi firmy. aždému členovi tímu prirástla OLIVIE k srdcu a na jednom sa vždy zhodneme, zákazník je u nás vždy na prvom mieste.

 

Martina

Martina je zakladateľka e-shopu OLIVIE a srdcom celého tímu.  Úplne sama stojí za výberom všetkých šperkov, ktoré teraz vidíte v  ponuke. Komunikuje s výrobcami, stará sa o to, aby naše sklady boli stále plné šperkov, darčekových krabičiek, zásielkových boxov a oveľa viac. Pred tým, než existovala OLIVIE, sa venovala účtovníctvu, čo je teraz veľkou výhodou. Vďaka ni mame všetci dostávame výplaty presne včas. Často sa tiež venuje designovým návrhom nových šperkov. Niekedy sami nevieme, čo presne robí, ale vyzerá to, že pracuje nonstop.  Martina hovorí, že práca je jej najväčším koníčkom a najlepším spôsobom, ako tráviť voľný čas. Keď ale práve nepracuje, venuje sa svojej záhradke a domu. Veľmi rada cestuje po našom krásnom Česku alebo zahraničí. Rada si prečíta nejaký thriller, detektívku alebo romantiku.

 

Lukáš

Lukáš, syn Martiny, je mozgom nášho tímu a práca je aj jeho najväčšou vášňou. V OLIVII toho robí skutočne veľa. Má na starosti inovácie, kedy veľmi dbá na to, aby sa naša spoločnosť vyvíjala tým správnym smerom, a kompletne spravuje náš marketing. Často tiež komunikuje so zákazníkmi a našimi partnermi. Lukáš má už svoje vysokoškolské štúdium za sebou a tak má čas aj na svoje obľúbené voľnočasové aktivity, medzi ktoré patrí varenie, posilňovňa, čítanie a výlety. Okrem iného, je aj vášnivým motorkárom. Jeho nesplneným snom je cestovanie, ktoré zatiaľ musel stále odkladať kvôli práci alebo škole. Chcel by sa pozrieť do New Yorku alebo Londýna na zápas Arsenalu.

 

Vít

Vít je dlhoročným členom tímu OLIVIE a rodinným kamarátom. Vít si ako prvá posila tímu OLIVIE prešiel a vyskúšal takmer všetky pracovné pozície a činnosti, ktoré správa e-shopu ponúka. Aktuálne sa najviac venuje komunikácii so zákazníkmi, sociálnym sieťam a správou textového obsahu na našich weboch. Ako ostatní členovia, aj Vít študuje VŠ v Ostrave. Jeho najväčšou vášňou je cestovanie a bojové športy. Vo voľnom čase rád skúša nové veci všetkého druhu.

 

Dana

Dana je ďalším rodinným príslušníkom v tíme – mamičkou zakladateľky Martiny. Dana je už v dôchodkovom veku, ale energia a vášeň pre prácu ju rozhodne nechýba. Na starosť má starostlivosť o všetky šperky, ktoré sú momentálne skladom, chystanie a balenie vašich objednávok. Balíčky, ktoré Dane prejdú pod rukami, sú vždy starostlivo a krásne zabalené. Keď potrebujeme pomôcť, je tu vždy pre nás a aj keď nie je práve jej smena, nevadí ju prísť a pridať ruku k dielu, aby všetky balíčky od nás odišli včas. Nezaháľa ani v mimopracovnom čase, kedy pravidelne navštevuje posilňovňu a jazdí na zaujímavé výlety.

 

David

David je jedna z našich čerstvých posil. V OLIVII má na starosti predovšetkým balenie a expedíciu objednávok, zákaznícku linku a naskladňovanie šperkov na slovenský e-shop. spešne zvláda balansovať prácu a školu. Aktuálne je študentom bakalárskeho odboru na VŠ v Ostrave, obor Marketingovej komunikácie. Marketing je tiež obor, ktorému by sa chcel v budúcnosti venovať a teraz pod dohľadom Lukáša začína nazerať do tajov marketingových praktík. Pokiaľ práve nepracuje alebo neštuduje, nájdete Davida najčastejšie v posilňovni. Vo voľnom čase tiež sleduje bojové športy a trávi čas so svojou priateľkou.

 

Jiří

Jirka je najnovším prírastkom v našom tíme. vojím príchodom sprudka zmenil svoju profesijnú kariéru, pretože do jeho nástupu do OLIVIE pracoval ako väzenský dozorca. Teraz už stráži iba šperky a ich krásne zabalenie a správnu expedíciu. Pokiaľ vám zakúpený šperk nesadol, je veľká pravdepodobnosť, že práve Jirka je ten, ktorý vašu žiadosť o výmenu vybavil bleskovou rýchlosťou. Je to človek, ktorý sa rozhodne nebojí nových výziev, pretože sa aktuálne sa zameriava na štúdium programovania. Keď práve nie je v práci, môžete ho stretnúť na koncerte elektronickej hudby.

 

Karel

Karell s Martinou tvorí už takmer 30 rokov pár, ktorý spolu drží v dobrom aj v zlom. Teraz si konečne po mnohých rokoch užíva aktívny dôchodok, v ktorom sa aj napriek tomu často zapája do prevádzky OLIVIE. Dlhú dobu robil firemného kuchára, zo začiatku aj fotografa, ale teraz nám predovšetkým pomáha s expedíciou, keď nestíhame baliť vaše objednávky a stará sa o správu skladu, aby bolo všetko funkčné a skladovanie šperkov čo najefektívnejšie. Fotenie je stále jeho vášnivým koníčkom, ale už len rekreačným. Aktuálne mu najväčšiu radosť robí cestovanie s Martinou. V pláne majú Island, Čínu alebo Vietnam, kam sa radi často vracajú. 

 

Endy

Endy je členom tímu od samého začiatku. V OLIVII má na starosť dobrú náladu a zábavu. Jeho obľúbenou časťou dňa je ráno, keď všetci prichádzajú do práce, on môže každého zvlášť privítať a potom sa vrátiť do postele. Keď práve nemá svoj deň, stáva sa z  neho záškodník. Jeho najsilnejšou stránkou je útek, vždy využije akúkoľvek príležitosť vypariť sa z pracovného miesta a prejsť sa po neďalekom lese. Všetky v tíme má však rád, a preto sa vždy rýchlo do práce vrátia. Vo voľnom čase rád pobehuje po záhrade a je to veľký milovník mäsa.