Darčeky pre pubertiačku

Puberta je proces dospievania, ktorý sa nedá potlačiť ani zastaviť. Musíme ju jednoducho s našimi potomkami prežiť. Ale je to niekedy naozaj náročné, čo poviete? Hlavne s mladými slečnami puberta často trieska na všetky možné strany, ale nevzdávame sa a snažíme sa opakované zmeny nálad všemožne ustáť.

Niečo však na tie naše puberťáčky vždy platí. Darovať im darčeky, ktoré sú IN. Samozrejme, nehovoríme o móde, pretože tej podľa nich z pozície dospelého nikdy nerozumieme a sme dávno za hranicou vkusného oblečenia. Myslíme šperky, ktoré aj slečny poznačené obdobím dospievania majú rady. Takže ak sa nebojíte a chcete urobiť svojej puberťáčke radosť, kúpte jej krásny strieborný šperk od nás a nechajte ju vyniknúť nielen v jej partii.

Aký šperk sa hodí pre puberťáčku?

Pretože sú strieborné šperky veľmi módne, môžeme s pokojným svedomím vyhlásiť, že sa hodia takmer všetky. Najčastejšie sú zhotovované náušnice, ktoré si môžete vybrať z mnohých motívov. Ak je napríklad mladá slečna milovníčkou zvierat, môžete jej kúpiť strieborné náušnice s motívom koňa, jednorožca alebo napríklad mačičky. Pri výbere sa zamerajte na typ zapínania. To môže byť puzetové, klasické aj na skrutku. Veľmi obľúbené a vždy módne sú kruhy, pri ktorých sa dá vybrať z mnohých dostupných variantov. A pre naozaj veľké parádnice odporúčame náušnice s kryštálmi Swarovski.

U puberťáčok tiež zabodujete retiazkami, ku ktorým sa dá zvoliť aj módny prívesok v mnohých motívoch. Veľmi žiadané sú náramky, ktoré slečnám nijako neprekážajú a na ruke vyzerajú veľmi dobre. Tie navyše môžete doplniť strieborným prstienkom s obľúbeným motívom, pretože keď byť cool, tak poriadne.

Veľmi nás teší, že naše šperky zdobia veľa mladých slečien. Je otázka, či je to kvôli ich vysokému lesku, dlhej životnosti, priaznivej cene alebo modernému poňatiu. Ale môžeme sa pochváliť, že sa páčia aj tak náročným zákazníčkam, ako sú dievčatá v puberte. Ďakujeme a pevne veríme, že sa budú páčiť aj naďalej.

Najpredávanejšie

419 položiek celkom
Strieborné náušnice 12mm KRÚŽKY so zirkónmi. Krásny darček k narodeninám pre dievčatá.
Novinka
€36,70 / pár
7273
Strieborné 14mm KRUHY ROSE ružovo pozlátené zo strieborníctva od OLIVIE. Krásny darček pre ženu k narodeninám.
Novinka
€44,60 / pár
7272
Strieborné 14mm KRUHY GOLD pozlátené zo strieborníctva OLIVIE. Krásny darček pre ženu k narodeninám.
Novinka
€44,60 / pár
7271
Strieborné náušnice 14mm KRUHY zo strieborníctva od OLIVIE.
Novinka
€44,60 / pár
7270
Hore
Ďalšie produkty