V stredu 25. 5. prebehne plánovaná odstávka elektriny, a preto objednávky z tohto dňa budú odoslané až nasledujúci pracovný deň. Ďakujeme za pochopenie.

Pánske šperky

334 položiek celkom
1550 Kožený povrázok
€0,70 / ks
1550/CER
Hore
Ďalšie produkty

Možno to bude pre niekoho prekvapením, ale pánske strieborné šperky sa tešia skutočne veľkej obľube. Pravdepodobne to bude tým, že hlavnou úlohou šperkov je zdobiť. A je úplne jedno, o koho ide, pretože klenoty sú dokonalým doplnkom každého človeka bez rozdielu pohlavia či veku.

A práve mužom šperky náramne pristanú. Vedia dokonale podčiarknuť ich štýl, doplniť outfit aj pritiahnuť pohľady žien. Nie je pritom podstatné, o aký šperk ide. Ponuka strieborných klenotov pre pánov síce nemôže konkurovať tej dámskej, ale napriek tomu je bohatá, takže si každý muž príde na svoje. Nadľudskou úlohou sa väčšinou stáva samotný výber konkrétneho šperku. Nie je to však, našťastie, zložité, stačí si vybrať medzi obľúbenými kategóriami.

Medzi bezpochyby najobľúbenejšie sa dajú zaradiť strieborné retiazky. Tie páni nosia prakticky v každom veku a v mnohých podobách. Tenké, široké, s príveskami aj bez. Pristanú im všetky, a navyše výber správnej veľkosti nie je ťažký. Podobne obľúbené sú aj strieborné náramky, ktoré sú častou súčasťou nejedného mužského zápästia. Na ruke vynikajú, neprekážajú a dotvárajú mužskú osobnosť. Tú, napokon, vyjadrujú aj čoraz viac nosené prstene. Nemáme teraz na mysli iba snubné, ale aj mnohé ďalšie, ktoré nájdete v našej bohatej ponuke. Strieborné prstene sú každopádne hitom nielen na dámskej ruke. Ďalšou populárnou kategóriou sú náušnice. V striebornom prevedení už zdobia mnohých mužov, pretože nikde nie je napísané, že strieborné náušnice sú dominanciou iba žien. Naopak, čo muž, to unikát a nenahraditeľný originál, ktorému mimoriadne pristane veľa druhov šperkov. Vyberte si preto u nás jedinečný strieborný klenot, ktorý pristane práve tomu vášmu.

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie