Strieborné svadobné šperky

Plánovanie svadby je síce úžasné, ale aj náročné. Hlavne ženy sa doň pustia so všetkou vervou a parádou, takže sa ľahko môže stať, že sa im zatočí hlava. A nebude to len nedočkavosťou z blížiaceho sa dňa. Svadobné prípravy sa líšia nielen podľa náročnosti oboch budúcich manželov, ale aj podľa predstáv, ktoré o tomto významnom dni majú. Obvykle začínajú pri voľbe svadobného miesta pre obrad a hostinu, pokračujú výberom svadobných šiat, kvetov, topánok, hostí, prstienkov a mnohých ďalších vecí. Zamerajme sa však na jeden menovaný bod, bez ktorého by svadba pravdepodobne bola zvláštna. Svadobné šaty, ktoré sú prekrásnou nevyhnutnosťou a vysnívaným doplnkom každej jednej budúcej nevesty.

#ShowMore#

Svadobné šaty doplnia vhodné šperky

Niektoré ženy chcú byť v deň D princeznami, iné kráľovnami a ďalšie rovno neprehliadnuteľnými bohyňami. To, že každá je vo svadobný deň v očiach svojho muža jedinečná a nádherná v akýchkoľvek šatách, už je potom vedľajšie. Pre dámy sú jednoducho svadobné šaty srdcovou záležitosťou, chcú v nich byť za hviezdu a ich výberom trávia veľa času. Rovnako ako svadobné šaty potrebujú svoju nevestu, tak priamo volajú po doplnení šperkami. Tie vedia ovplyvniť celkový dojem nevesty a tiež podčiarknuť jej krásu.

Voľba svadobných šperkov by však nemala predbehnúť výber šiat. Preto vždy tieto doplnky vyberajte, až keď ste pevne rozhodnuté, ktoré šaty budete mať na sebe vo svadobný deň. Je to dôležité, pretože konečný výber šperkov závisí práve od šiat. Príliš zdobené sa hodí doplniť iba jemnými šperkami a, naopak, keď vaše rozhodnutie padne na šaty jednoduché, podčiarknite ich výraznejšími šperkami. Je to ľahká rovnica, pri ktorej sa oplatí myslieť nielen na to, že v jednoduchosti je krása, ale tiež, že menej je niekedy viac.

Strieborné šperky? Áno!

Určite si ako prvú položíte otázku, aký materiál sa hodí na svadobné šperky. V tomto smere vám to zjednodušíme, pretože je to úplne jedno. Aj pri výbere materiálu je dobré zohľadniť vzhľad a štýl šiat, iné predpoklady však neexistujú. Vhodnou voľbou sú tak strieborné šperky. Vo svadobnej ponuke sú obvykle doplnené žiarivými zirkónmi i perlami a žiaria rovnako tak, ako budete vy vo svadobný deň. Veľkým plusom je aj ich priaznivá cena, pretože, čo si budeme hovoriť, svadba je veľký výdaj, takže cena striebra určite príde vhod. Tým však nemyslíme, že akokoľvek zľavíte z kvality. Strieborné svadobné šperky nestoja závratné sumy, ale sú krásnym doplnkom, ktorý plní svoju úlohu dokonale nielen vo váš veľký deň.

Aké šperky zvoliť?

Pri výbere svadobných šperkov sa ženy zameriavajú najskôr na náušnice. Tie väčšinou nevynechá žiadna nevesta, pretože sú prirodzeným a pútavým doplnkom. Ich konkrétna podoba závisí od každej nevesty. Hodia sa nielen visiace, ale aj jemné bodky ozdobené kamienkom alebo perlou, ktorá je súčasťou mnohých svadobných šperkov. Konečný výber by sa mal odvíjať od prípadného zladenia s náhrdelníkom. Ten nie je v dekolte nutnosťou, hlavne pokiaľ sú šaty bohato zdobené, ale napriek tomu sa ním vo svadobný deň veľa žien pýši. Vyniká hlavne u šiat bez ramienok, pri ktorých sa stáva nielen výrazným prvkom, ale aj súčasťou celej svadobnej elegancie.

Aj keď sa môže zdať, že kombinovanie náušníc a náhrdelníka nie je náročné, je to naopak. Aj tu platí menšie odporúčanie, na ktoré je dobré prihliadnuť. Ak si k svadobným šatám vyberiete výrazný náhrdelník, zvoľte jemné náušnice, bohato postačí napríklad decentný kamienok do oboch uší. Naopak, ak voľba padne na jednoduchý náhrdelník, nebojte sa a ozdobte svoje ušká nápadnejšími náušnicami. Ďalším obľúbeným svadobným šperkom je náramok. Ten je väčšinou zladený nielen s náhrdelníkom, ale aj s náušnicami. Obľúbené sú aj rôzne druhy koruniek a spôn do vlasov. Ako sme už spomínali, v jednoduchosti je krása, čo platí aj v takto významný deň, akým je vaša svadba. Hlavné je, aby ste sa cítili skvele a netrápili sa napríklad so strážením prehnane drahých šperkov. Ozdobte sa tým, v čom sa cítite dobre a užite si svoj deň. Je len váš a vášho partnera a je jedno, aké šperky máte na sebe.

195 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty