Šperky pre otecka

Aký je váš otec? Táto otázka je hneď v úvode možno zvláštna, ale skúste si na ňu odpovedať. Aké sú vlastnosti, ktoré ho charakterizujú? Kedy ste sa spoločne naposledy zasmiali a čomu? Všetky tieto otázky majú jeden jednoduchý spoločný dôvod. Je ním zamyslenie. Pokiaľ totiž hľadáte darček pre svojho otca, nemyslite len na to, čo mu kúpiť. Zamyslite sa tiež, aký je a čo má rád. Verte, že potom výber správneho darčeka bude určite jednoduchší.

#ShowMore#

Aj keď je každý otecko iný, vždy ho potešíte darčekom od srdca. Otázkou však je, ako vybrať darček pre otca. Svojím spôsobom sme vám odpovedali v predchádzajúcej vete. Ale občas len zapojenie srdiečka nestačí a je potrebné použiť aj trochu sedliackeho rozumu. Oteckovia sú v prvom rade muži a pravdepodobne sa zhodneme, že vybrať im darček je o dosť zložitejšie ako ich ženským náprotivkom. Ale nevzdávajte sa, aj muža v úlohe otecka dokážete potešiť.

Aký darček vybrať pre otca?

Určite už sa vám stalo, že vás otecko s voľbou darčeka odkázal do patričných medzí, pretože má všetko a nič nepotrebuje. Ide o klasický pohľad mužov, pretože je u nich úplne obvyklé, že nechcú nič a keď náhodou zľavia, zaujímajú sa skôr o praktické darčeky. Nie je to, samozrejme, pravidlom, ale tento scenár býva častý. Koľkokrát sa tak musíme takpovediac uchýliť k streľbe naslepo a vybrať darček čisto podľa svojej úvahy. Začneme míňať za adrenalínové zážitky, relaxačné pobyty, kozmetické kazety, peny na holenie aj stávky na istotu v podobe ponožiek.

Šperk pre mužov? Áno!

Čo tak ísť na to inak? Premýšľali ste niekedy nad tým, akým skvelým darčekom je strieborný šperk? Presne tak, nosiť šperky nie je totiž len výsadou žien, ale už mnoho rokov aj mužov. A že si aj oni majú z čoho vyberať. Takou klasikou, ktorá nikoho príliš neprekvapí, sú retiazky. Tie sú u pánov obľúbené naprieč generáciami. Môžu byť ako masívne, tak aj jemné a tenké, a dajú sa navyše doplniť krásnymi príveskami. Stačí len zvoliť správnu veľkosť, ktorú zistíte pomocou jednoduchého návodu.

Ďalšou skvelou voľbou sú náramky. Môžu byť rôzne a rozhodnúť sa tak môžete nielen podľa ľubovôle, ale aj podľa štýlu otecka. Veľmi obľúbené sú šnúrkové, pretože sú jednoduché a majú nastaviteľnú veľkosť. Ako darček sa hodia aj strieborné náramky, pretože na pánskej ruke dokonale vynikajú. Oba tieto druhy šperkov sú u mužov obvyklé, ale možno ste nevedeli, že sa páni zdobia radi aj prsteňmi a náušnicami. A u prvých menovaných nemyslíme len snubnými. Ponuka pánskych strieborných prsteňov je rozmanitá a kúpiť sa tak dajú prstene jednoduché, niektoré bývajú zdobené aj kameňmi, ako aj masívne. Aj tu sa zamerajte na voľbu správnej veľkosti, čo vďaka ľahkému návodu nie je nič zložité. Ďalším variantom sú náušnice. Niektorí oteckovia sa nimi radi zdobia, a preto nie je vôbec zlý nápad im jedny také strieborné darovať. V ponuke máme jemné kúsky, ale aj odvážnejšie. Vždy sa oplatí vyberať podľa vkusu a štýlu každého otecka.

Pevne veríme, že sme vám aspoň čiastočne poradili. Oteckovia síce môžu stále opakovať, že nič nechcú, ale vo finále ich krásny darček určite poteší. A obzvlášť ten strieborný, pretože tak budú mať na vás pamiatku.

175 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty