Darček k výročiu

372 položiek celkom
Strieborná sada MODRÝ OPÁL zo strieborníctva od OLIVIE.sk je krásnym darčekom pre ženu na Vianoce, výročie alebo narodeninám.
Novinka
€101,30 / sada
7010
Strieborná sada BIELÝ OPÁL zo strieborníctva OLIVIE.sk
Novinka
€101,30 / sada
7011
Strieborná sada MODRÝ OPÁL s visiacimi náušnicami zo strieborníctva OLIVIE.sk. Najkrajší darček pre ženu.
Novinka
€111,90 / sada
7012
Drevený pánsky korálkový náramok WOOD XL je vhodným darčekom pre teenagerov, cestovateľov, mužov... Jedná sa o originálny šperk so strieborným obdĺžnikom as označením OLIVIE, ktorý kúpite len u OLIVIE.sk 7002
Hore
Ďalšie produkty

Výročie je mimoriadna udalosť, ktorá je pre nás dôležitá. Obvykle ide o výročie vzťahu alebo svadby. Keď na tento deň jeden z partnerov zabudne, je oheň na streche a aj doma v obývačke. Zabúdať sa nevypláca, preto je lepšie sa včas pripraviť. Hlavne pre ženy je výročie obzvlášť dôležité, preto chceme apelovať práve na pánov. Pamätajte, nesklamte, potešte.

Romantické výročie sa dá osláviť rôznymi spôsobmi. Dobrou večerou, spoločným výletom, dovolenkou alebo zážitkom. Nemal by, samozrejme, chýbať ani darček. Ako však vybrať darček k romantickému výročiu, ktorým milovanú osobu po vašom boku ohromíte? Vyberte niečo špeciálne. Aj romantickú večeru môžete okoreniť darčekom, dovolenku zavŕšiť pozornosťou z lásky - možností je veľa.

Najlepšou voľbou je šperk

Na tieto príležitosti sa hodí šperk. Nosí vaša partnerka rada šperky? Aký typ? K romantickému výročiu je skvelým variantom napríklad prsteň. Symbolizuje vernosť, lásku, je stále na očiach a vie tak prakticky nepretržite vyjadrovať všetko, čo k danému človeku cítite. Nutné je sa najskôr zamerať na veľkosť prsteňa, ktorú u nás ľahko zistíte. Potom už len stačí vybrať ten, ktorým pri romantickom výročí ohromíte. Niektoré ženy majú rady jednoduché prstienky, iné tie s veľkým kameňom alebo malými kamienkami, perlou a pod. Obľúbeným šperkom sú aj náušnice. Ženy ich milujú a nikdy ich nemajú dosť. Rozžiaria každú z nich. Ohromiť môžete náušnicami visiacimi, kruhmi, jednoduchými s kamienkami, ale tiež napríklad so srdiečkami.

Myslite aj na mužov

Možno si teraz hovoríte, čím, naopak, potešiť v deň výročia muža? Nemusíme chodiť ďaleko, pretože aj pánom urobíte radosť strieborným šperkom. K výročiu sa dá vymyslieť síce čokoľvek od adrenalínových zážitkov až po gurmánske, ale spomienky časom zmiznú. Šperk zostáva stále, preto je na výročie dokonalým darčekom. Výber je potom už na vás, pretože vy najlepšie viete, čo má váš muž rád. Niektorí nosia prstene, iní náramky, retiazky, dokonca aj náušnice. Iste vám napadne, čo by vášmu mužovi mohlo svedčiť a potešiť ho.

Striebro neuvädá, zážitok z neho nezmizne za pár týždňov, neskončí ani v žalúdku pri peknej večeri. Pri správnej starostlivosti robí radosť stále. Pokiaľ teda chcete darovať k romantickému výročiu niečo naozaj špeciálne, darujte strieborný šperk. Je istotou, ktorou ženy vždy potešíte a pozornosťou, ktorú majú radi aj muži. A je hlavne pamiatkou na mimoriadny deň, akým výročie bezpochyby je.