Romantické šperky

Výročie je dôležitým dňom, na ktorý by sme nemali zabúdať. Ak ste s partnerom zvyknutí spoločne oslavovať výročie svadby a zoznámenia, verte, že je to veľmi prospešné pre váš vzťah. Pripomínate si tak navzájom krásne spoločné chvíle, ktoré ste doteraz zažili. A špeciálna udalosť priam volá po mimoriadnom darčeku. A pretože sú tieto okamihy spravidla veľmi romantické, hodí sa ich tak pojať aj z hľadiska darčekov.

#ShowMore#

Ako prvé vždy začneme vymýšľať, ako navodiť príjemnú atmosféru. Možnosti sú rôzne, väčšinou zvolíme romantickú večeru pri sviečkach, prípadne rovno vyberieme relaxačný pobyt alebo dovolenku pri mori. Romantika ide ruka v ruke s miestom, kde je nám dobre, a preto by sme si na jeho výbere mali dať záležať. Potom už len stačí celý okamih doslova vyšperkovať darčekom a užiť si spoločne strávené chvíle.

Vyberte šperk, z ktorého sa žene podlomia kolená

To, ako vo finále vytvoríme romantický a nezabudnuteľný zážitok, je úplne na našej fantázii. Tej do istej miery podlieha aj výber darčeka. Ale existuje taký, ktorý je presne na tieto udalosti stvorený. Je ním šperk, ktorý sa nesmierne hodí ako darček k romantickým chvíľam. Ženy šperky zbožňujú a vy tak splníte priania svojej vyvolenej. Aký šperk však zvoliť? To už je, samozrejme, na vás, ale pokúsime sa vás trochu inšpirovať.

Stávkou na istotu je určite prstienok. Práve on v striebornom variante je dokonalou ozdobou ruky a symbolom významných udalostí. Zdobený kameňmi aj jednoduchý je vždy favoritom medzi šperkami. Romantickú atmosféru dopĺňa, aj keď je zdobený srdiečkom alebo žiadanými kvetmi. Je bezpochyby jedným z najkrajších šperkov, ktorý sa dá darovať žene a každopádne jeden z najočakávanejších. Preto, páni, pokúste sa svoje dámy nesklamať.

Ak u vás z nejakého dôvodu nevyhral romantický prstienok, čo tak darovať náhrdelník? Môže mať podobu napríklad ruže, ktorá je aktuálne veľmi v kurze. Nemôžeme však zabudnúť ani na strieborné prívesky v tvare srdca, perly a anjelika. Všetky sú krásne, nápadité a, samozrejme, romantické. Retiazka sa dá navyše vhodne zladiť aj s náramkom, ktorý je obľúbený snáď vo všetkých podobách. Pokiaľ vaša žena už nejaký nosí, dajú sa navzájom skvele kombinovať.

Romantiku doplní aj darček vo forme náušníc. Ak chcete dať žene šperk, v tejto podobe nemôžete urobiť chybu. Len máloktorá žena nenosí náušnice. Väčšina ich veľmi rada strieda. Kúpiť sa dajú klasické, kruhy, visiace aj jemné bodky. Len si vybrať, pretože v ponuke máme mnoho variantov a nijako vám to neuľahčíme, pretože všetky sú prekrásne. Nielen niektoré náušnice, ale aj ostatné strieborné šperky navyše môžete vybrať ozdobené kryštálmi Swarovski, čo sú precízne opracované módne kamene. Sú veľmi obľúbené a doslova stvorené na romantické okamihy.

Všetky naše šperky zasielame v krásnej darčekovej krabičke s naším logom. Ak by šperk z nejakého dôvodu nevyhovoval, máte neuveriteľných 30 dní na jeho vrátenie a nemusíte nám ani oznamovať dôvod. Vždy sa snažíme maximalizovať vašu spokojnosť a na vás nechať už len to príjemné – užiť si krásne chvíle pri darovaní strieborných šperkov. Napríklad práve tých romantických.

379 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty