Darčeky pre manželku a priateľku

Vyberať darček pre partnerku je vo väčšine prípadov za odmenu. Ženy milujú darčeky a rady ich nielen dostávajú, ale aj dávajú. Väčšinou tak nie je problém im urobiť radosť. Navyše, dámy majú úžasnú schopnosť svojich partnerov na kúpu tej pravej pozornosti postrčiť správnym smerom. Či už vás teda manželka alebo partnerka podrobnejšie inštruovala, čo si praje, alebo čo, naopak, v žiadnom prípade nemáte kupovať, nachádzate sa na najpovolanejších stránkach.

Ženy majú rady oblečenie, kozmetiku, kvety, dovolenky, masáže, avšak napriek tomu existuje niečo, čo priam zbožňujú. Sú to šperky. Tie vedú v pomyselnom rebríčku a len máloktorá žena sa nimi nerada zdobí. S obľubou ich dámy kupujú, a ešte radšej ich dostávajú od svojich partnerov. Preto keď neviete, aký darček vybrať, stavte na istotu a kúpte dáme svojho srdca šperk.

Čo je dobré vedieť pred kúpou šperku?

V dnešnej dobe je výber šperkov taký obrovský, že vybrať ten pravý sa môže zdať nemožné. Preto je dobré si pred samotnou kúpou zodpovedať pár otázok a uvidíte, že výber bude určite jednoduchší. Najskôr je potrebné vedieť, čo má vaša partnerka rada. Nosí náušnice, ale retiazka nepatrí medzi jej obľúbené šperky? Rada strieda náramky? Väčšina jej prstov na ruke je ozdobená prstienkami? Keď sa zameriate na tieto veci, ľahko určíte ten pravý šperk.

Aké šperky ju zdobia? Sú skôr jednoduché alebo prezdobené, výrazné, dokonca extravagantné? Druhov šperkov je mnoho, líšia sa nielen materiálom, ale aj štýlom. Niektoré dámy sa držia hesla, že v jednoduchosti je krása a iné rady volia šperky, ktoré sú neprehliadnuteľné. Aj odpoveď na túto otázku vám uľahčí výber toho pravého.

Hlavnou otázkou je, samozrejme, materiál, z ktorého je šperk vyrobený. Najčastejším variantom je zlato, striebro a platina. Každý kov má svoje pre aj proti a zohľadniť treba vkus danej ženy. Dnes sa dajú materiály aj príjemne kombinovať. Neplatí, že keď má žena na sebe iba zlaté šperky, nedajú sa doplniť striebrom alebo platinou. Veľkej obľube sa zo všetkých menovaných teší striebro, pretože pri správnej starostlivosti vydrží dlho, hodí sa pre všetky ženy a je cenovo dostupné. Takže ak váhate, ktorý materiál vybrať, odporúčame určite striebro.

Aký šperk zvoliť?

Na túto otázku už ste si pravdepodobne najlepšie odpovedali tým, ktoré šperky vaša manželka alebo priateľka rada nosí. Ak si však stále nie ste istí, zvoľte s pokojným svedomím klasiku v podobe strieborných náušníc. Môžete vyberať medzi klasickými variantmi, obľúbenými kruhmi aj jemnými bodkami. Náušnice patria k najobľúbenejším šperkom, pretože mnoho žien ich nikdy nemá dosť. Skvelým darčekom je aj retiazka. Keď budete tápať pri výbere dĺžky, pozrite si náš návod, vďaka ktorému ju ľahko zistíte. Retiazky sú úžasné aj v kombinácii s príveskami, ktoré môžu mať nespočetné množstvo podôb od srdiečok, anjelov, kvetov, zvierat až po perly.

Veľkú radosť u žien vyvolá strieborný prstienok. S kamienkami alebo bez kamienkov je vždy radosťou, ktorú dámy s nadšením vyťahujú z krabičky. Ak chcete príležitosť, ku ktorej má partnerka prsteň dostať, povýšiť o žiadosť o ruku, nie je nič ľahšie, než kúpiť rovno prstienok zásnubný. Niektoré dni sú nezabudnuteľné a tento k nim určite patrí. Pred výberom prstienka si zistite jeho veľkosť pomocou návodu. Tento šperk môže byť krásny a významný, ale musí hlavne pohodlne sedieť. Ženy ďalej rady nosia aj náramky a v letných mesiacoch sa zdobia šperkami aj na nohe v podobe prsteňov aj rôznych druhov retiazok.

Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali a výber darčeka pre manželku alebo priateľku bude ľahký. Šperkov je v ponuke veľa, ale vy si určite poradíte. Odmenou vám potom bude tá najšťastnejšia a najdojatejšia partnerka. A myslíme si, že za to to stojí.

Najpredávanejšie

947 položiek celkom
Strieborné náušnice HAD zo strieborníctva OLIVIE.
Novinka
€54,20 / pár
7749
Strieborné moderné náušnice KRUH s priemerom 8 mm zo strieborníctva OLIVIE.
Novinka
€33,20 / pár
7744
Náramok zo sladkovodných nepravidelných perál zo strieborníctva OLIVIE.
Novinka
€41,60 / ks
7741
Strieborný prívesok znamení zverokruhu LEV zo strieborníctva OLIVIE.
Novinka
€43,30 / ks
7734
Strieborný prívesok znamení zverokruhu BÝK zo strieborníctva OLIVIE. Krásny darček k narodeninám.
Novinka
€43,30 / ks
7731
Hore
Ďalšie produkty