Kvôli technickým problémom platí 33% zľava s kódom SPECIALNIGHT do polnoci 24. 6.

Darčeky pre dievčatko do 3 rokov

Pre naše malé dievčatká by sme urobili všetko a často sa to prejaví vtedy, keď im máme dať darček. Začneme premýšľať, plánovať a niekedy aj tápať, čo by pre nich bolo najlepšie. Hlavne v prípade úplne malých princezien to býva občas oriešok, obzvlášť keď skrine praskajú vo švíkoch pod náporom rôznych druhov hračiek.

#ShowMore#

Ale čo keby sme našim dievčatkám darovali niečo, čo je nielen krásne, ale doslova pamätné? Obľúbeným darčekom pre malé dievčatá sú šperky. Tie časom neomrzia ako hračky a deti sprevádzajú životom. Výber tých správnych šperkov pre dievčatká do 3 rokov však niekedy nemusí byť úplne jednoduchý.

Aký šperk vybrať?

Najlepším a najčastejším šperkom pre takto malé princezné sú náušnice. Tým, že sa dajú nosiť (v závislosti od veľkosti uška) už od 3 mesiacov, ich môžu dostávať aj bábätká. Často tak rovno kupujeme prvé náušnice, ktoré si dievčatko nasadí. Pri výbere treba dbať na to, aby boli hlavne bezpečné. Voľba materiálu je na jednotlivcoch, avšak veľmi sa osvedčili strieborné náušničky, pretože sú krásne žiarivé a častokrát doplnené o farebné zirkóny. Je možné si vybrať aj z rôznych motívov a kúpiť sa dajú aj pozlátené strieborné náušnice.

Nepodceňujte bezpečnosť a zdravotnú neškodnosť

Hlavnou prednosťou našich náušničiek je vysoká kvalita materiálu, zdravotná neškodnosť a bezpečnosť. Odporúčame zvoliť typ zapínania na brizúru, pretože je nielen bezpečné a praktické, ale tiež sa dobre nasadzuje. Ide o zapínanie spredu, keď sa brizúrka zasunie do očka na prednej strane a dievčatko ju tak ľahko nerozopne. Tým pádom odpadá riziko jej straty a náušnice sa tak dajú nosiť prakticky nonstop. Navyše, nijako neťahajú za vlásky a môže s nimi bez obáv aj spať.

Naše strieborné náušničky pre bábätká boli dokonca na dosiahnutie prvotriedneho lesku a hypoalergénnych vlastností ešte povrchovo upravené ródiom, takže si môžete byť istí, že dievčatkám kupujete naozaj kvalitný prekrásny šperk. Ten oproti zlatu vyniká aj veľmi priaznivou cenou. Na vás už je len vybrať tie pravé náušnice. Také, ktoré urobia vašej princeznej radosť a budú zdobiť jej ušká po veľmi dlhú dobu.

109 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty