Darčeky pre dcéru k osemnástinám

Dovŕšenie plnoletosti býva pre deti plné očakávania. Oficiálne sa im tak otvárajú dvere dospelosti a väčšina z nich čaká, že sa všetko zmení. My, čo už máme tento vek za sebou, vieme, že sa toho zase tak veľmi nezmení. Ale každý na to musí prísť sám. Na nás je, aby sme to s nimi poriadne oslávili a privítali ich na prahu ďalšieho životného obdobia.

#ShowMore#

Ak sa toto životné jubileum nezadržateľne blíži aj vašim dcéram, nie je nad to, keď im kúpite darček, ktorý ich bude sprevádzať dlhé roky. Osemnástiny sú veľkou udalosťou a tá si žiada výnimočné darčeky. A k tým patria práve šperky, ktoré sú nielen luxusné, ale aj pamätné.

Strieborný šperk pre dcéru k životnému jubileu

Ako darček k plnoletosti sa priam ponúka strieborný prstienok. Ten je najkrajším darčekom pre ženu v akomkoľvek veku. Môže byť nastaviteľný, jednoduchý bez kamienkov alebo luxusný s krásnymi kameňmi. K takto významným narodeninám sa hodí aj prstienok s kameňom inej farby. Pokiaľ si nie ste istí výberom správnej veľkosti, poradíme vám, ako jednoducho zmerať veľkosť prsteňa.

Ako šperk k osemnástinám sa mimoriadne hodí aj strieborná retiazka. Jemná aj hrubšia, ktorú je možné nosiť samostatne alebo v spojení s príveskom. Práve ten vie dotvoriť krásny detail tohto šperku. U nás nájdete prívesky bez kamienkov, s rôznymi motívmi, s kryštálmi, s kubickými zirkónmi, s kryštálmi Swarovski alebo s opálom. Všetky sú veľmi zaujímavé a pripravené urobiť mimoriadnu radosť vašej dcére v jej veľký deň.

Nesmieme zabudnúť ani náušnice. Tie vedia potešiť srdce každej ženy a mladej dámy. Vybrať sa dajú s perlami, zirkónmi, polodrahokamami aj jednoduché bez kameňov. Medzi veľmi obľúbené patria strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski, u ktorých sme presvedčení, že splnia aj tie najvyššie nároky.

Len od máloktorého veku dievčatá očakávajú toľko, ako od osemnástin. Na všetko, čo po nich prichádza, však musia prísť samy. My sa však môžeme postarať o to, aby tento deň prežili veľkolepo a dostali darček, ktorý bude pre nich jedinečný. Šperk vie splniť všetky očakávania, a hlavne bude klenotom, ktorý vašu dcéru bude sprevádzať mnohými ďalšími životnými etapami.

622 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty