Trendy šperky

Čo si predstavíte pod pojmom tematický šperk? Ide o šperky, ktoré sú typické motívom. Často tak ide napríklad o kvety, perly, zvieracie motívy či rôzne symboly. Sú tak skvelou voľbou pre každého, kto nemá rád klasiku a skôr hľadá niečo, čo sa dotkne jeho srdca. V našej bohatej ponuke preto nájdete strieborné šperky s mnohými motívmi labiek, perál, mačičiek i ruží, čo je napokon taký krásny motív, že sme sa ho rozhodli dať aj do nášho loga.

#ShowMore#

Pre koho sa hodia strieborné tematické šperky?

Častokrát pri tematických šperkoch s motívom napríklad labky vyvstáva otázka, či sa nehodia iba pre deti. Musíme povedať, že rozhodne nie. Áno, motív sa hodí aj pre deti, ale pristane aj dospelým. A napokon, tak je to u väčšiny tematických šperkov. Samotné labky si radi kupujú napríklad psičkári, strieborné motívy mačičiek zástancovia týchto úžasných stvorení a kvety každý, kto ich má rád nielen vo váze na stole.

Obľúbené sú už spomínané perly, pretože u žien značia nielen ich pôvab, ale taktiež privolávajú šťastie a zdravie. Často si ich len tak pre seba dámy kupujú a rady ich aj dostávajú od svojich partnerov. Obľúbeným motívom sú aj anjeliky so symbolom nekonečna, ktoré sa hodia ako pre mladšie dievčatá, tak pre ženy v najlepšom veku aj babičky. Anjel má veľkú moc ochraňovať na každom kroku, preto aj v našom obchode dlhodobo patrí k najpredávanejším šperkom. Aj keď si ho kupujú hlavne dámy, hodí sa aj pre mužov. Opatrovať je totiž potreba každého, nielen nežnejšie pohlavie.

Vyberte si motív, ktorý je vášmu srdcu najbližší

Tematické šperky sú krásne v akejkoľvek podobe. Keď sa rozhodnete si ich zaobstarať, spravidla si vždy zvolíte motív, ktorý je vám niečím blízky. Či už je to presvedčenie, účel, záľuba alebo vyjadrenie seba samého. Často sa potom stáva, že nezostanete iba u jedného šperku. Zdobiť sa tak môžete rovnakým motívom nielen v podobe prívesku, ale napríklad aj na strieborných náušniciach. Kombinovať sa dá čokoľvek, hlavne keď sa vám to páči. Tieto šperky sú v poslednej dobe neuveriteľne obľúbené, preto sa nebudeme čudovať, keď tento trend bude aj naďalej pokračovať.

2817 položiek celkom
Čistič striebra - bezchybne vyčistí vaše strieborné šperky. Môžete ho používať opakovane! Strieborníctvo OLIVIE vám poradí ako vyčistiť zašlé striebro.
€6,20 / ks
6606
Hore
Ďalšie produkty