Šperky pre chlapcov

Keď vyberáme darčeky pre svojich synov a vnukov, nemusia to byť vždy modely najnovších autíčok, makety zbraní, skateboardy, počítačové hry alebo značkové oblečenie. Zabrúsiť sa dá aj do iných, a čo si budeme nahovárať, lacnejších kategórií, ktoré ich tiež potešia. Čo tak chlapcom zaobstarať šperk? Chápeme vaše pochybnosti, pretože šperky ani nejazdia, ani sa z nich nedá strieľať a robiť rôzne kúsky. Dokonca sa s nimi ani nedajú hrať po dlhé dni aj noci všemožné hry. Hovoríte si, ako je teda možné, že patria u chlapcov k obľúbeným darčekom?

#ShowMore#

Áno, musíme uznať, že šperky sú populárnym darčekom hlavne pre ženy a dievčatá. Ale súčasne tiež potvrdiť, že aj u mužov a malých chlapcov sa tešia veľkému záujmu. Tí sa často vidia v oteckoch, deduškoch i filmových hrdinoch a zatúžia po podobnom kúsku, ktorý nosia oni. A že si majú z čoho vyberať, pretože muži nenosia len retiazky a náramky. Stále častejšie sa zdobia aj náušnicami a prsteňmi.

Strieborný šperk ako darček pre chlapca? Prečo nie?

Často pre malých chlapcov kupujeme hlavne retiazky. Bývajú už prvým šperkom, ktorý dostávajú hneď pri krstinách. Strieborné retiazky pre chlapcov vyberáme hlavne jemné, aby ich nijako neobmedzovali. Samozrejmosťou je aj možnosť nastavenia ich dĺžky. Dajú sa ľahko doplniť rôznymi príveskami, ktoré sa dajú meniť podľa potreby, ale aj vkusu chlapcov. Medzi obľúbené patria ako motívy zvieratiek, tak aj najrôznejšie postavičky.

Ďalším obľúbeným šperkom je strieborný náramok. Jeho dĺžku je možné ľahko nastaviť a vybrať si u nás môžete nielen čisto strieborný variant, ale aj pozlátený. O striebre sa navyše traduje, že chráni deti nielen pred prechladnutím, ale aj inými chorobami. Oproti iným materiálom má nižšiu cenu, ale pritom vysokú kvalitu. Aj preto ho rodičia svojim deťom často kupujú ako prvý šperk či ako darček k významným udalostiam. Niektorí chlapci sa po vzore otcov pýšia aj náušnicami. V tomto prípade je vhodné skôr zvoliť jemné bodky, ktoré príliš nekričia. U starších chlapcov už potom závisí od vkusu a poučenia, ktoré nám rodičom radi dajú, pretože my tuším nikdy nevieme, čo je v móde.

Ak teda stále váhate, čím potešiť chlapca, kúpte strieborný šperk. Jeho význam je oveľa väčší ako v prípade hier a oblečenia. Šperk je krásnou spomienkou, ktorá aj po vybratí po dlhej dobe zo zásuvky opäť ožíva. A túto schopnosť má máloktorý darček. Aj keď sú napríklad teraz chlapci vo veku, keď si to neuvedomujú, postupom času budú určite radi za každú jednu spomienku. A my vám ich ponúkame veľa a v rôznych podobách.

222 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty