Výraznejšie šperky

Šperky radi dostávame, kupujeme a máme radosť, keď splnia naše očakávania. Niekto rád nosí decentné, iný hľadá skôr výraznejšie. Tie nie sú len pre odvážne ženy, ale pre všetkých, ktorí sa neboja na seba viac upozorniť. Neexistujú žiadne pravidlá nosenia šperkov, iba rad odporúčaní, ktorými sa môžeme a nemusíme riadiť. Preto sa, dámy, nebojte nosiť nič, v čom sa cítite príjemne a pohodlne. Šperky majú robiť hlavne radosť, preto sa nimi zdobte pri každej príležitosti.

#ShowMore#

Práve výraznejšie šperky sú skvelým variantom pre ženy kyprejších tvarov. Nesmierne pristanú väčším a plnším postavám, pretože pomáhajú zvýrazniť osobnosť. Šperky môžu byť akékoľvek, je potrebné ich však nosiť s noblesou. Keď toto dokážete, pristanú vám prakticky všetky. Veľa z nás má určite doma v šperkovnici niekoľko kúskov, ktoré sa nám síce veľmi páčia, ale v žiadnom prípade by sme si ich nevzali na seba. Prečo? Ako neobyčajné ženy by sme sa nemali báť upozorniť na svoje krivky. Napríklad práve s pomocou tohto druhu klenotov.

Ako nosiť výrazné šperky?

Jednoducho a s gráciou. Výrazné šperky ešte viac podčiarknu výrazné osobnosti. Všade okolo nás sú ponúkané malinké a drobné skvosty, ale poriadne ženy nemôžu mnohokrát nájsť tie pravé. Ale kto hľadá, nájde a kto chce šperky, má ich. Až takto je to jednoduché. Tieto šperky vedia pozdvihnúť aj tie najobyčajnejšie modely oblečenia, ale aj sebavedomie a štýl ženy. Všetko však s mierou, pretože aj tu platí, že menej je niekedy viac. Výrazné klenoty upútavajú pozornosť takmer okamžite, preto nie je nutné to s nimi preháňať. Bohato stačí pár kúskov, ktoré sa dajú striedať podľa ľubovôle.

V zbierke by vám tak určite nemali chýbať masívnejšie prstene, ktoré môžu byť doplnené väčšími kameňmi. V móde sú aj výrazné náhrdelníky a náramky, ktoré sa dajú navyše perfektne zladiť. Na jasné vyjadrenie osobnosti priamo volajú náušnice. Výrazné kúsky ešte viac vyniknú pri krátkych vlasoch, prípadne stačí vlasy stiahnuť do drdolu. Ak máte okrúhlu tvár, úplne dokonalým variantom sú visiace náušnice, ktoré tvár opticky predĺžia. Vždy sa pri šperkoch stačí zamyslieť, ktorú telesnú partiu s ich pomocou chcete zvýrazniť. Potom máte vyhrané.

Návrhári priam odporúčajú kombinovať outfity s výraznými šperkami. Sú totiž doplnkom, bez ktorého by väčšina žien mnohokrát nevyšla ani so psom pred dom a radi ich nosia aj muži. Doba sa v tomto veľmi nemení, iba prevládajú niektoré druhy kovov. Dlhodobo na špici sa držia strieborné šperky. Nielen jednoduché, ale aj výrazné. Ťažko povedať, či je to ich priaznivou cenou, kvalitou alebo krásou. Boli vždy v obľube, stále sú a predpokladáme, že budú aj naďalej. Hlavne, keď vás vedia robiť šťastnými.

387 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty