Pánske strieborné prívesky

Pre niektorých mužov je práve prívesok to hlavné, kvôli čomu nosia retiazku. Je módnym doplnkom, ktorý má pre každého muža určitý význam. Niektorí ho nosia, pretože im ladí s konkrétnym štýlom oblečenia, pre iných môže byť ako amulet aj symbol lásky. Isté je, že práve prívesok je obľúbenou súčasťou mnohých retiazok, ktorými sa páni zdobia.

#ShowMore#

Medzi obľúbené strieborné prívesky jednoznačne patrí znamenie kríža, ktoré je pre svoju jednoduchosť a veľký význam jedným z najčastejších symbolov. Už v dávnych dobách sa ním zdobili nielen muži, a to jednoduchým prevedením napríklad z dreva. Dnes už máme iné možnosti a tieto symboly môžu páni nosiť rôzne zdobené, jednoduché aj v mnohých veľkostiach. Veľkej obľube sa tiež tešia prívesky s počiatočným písmenom vlastného mena alebo mena blízkeho človeka. Väčšina dám by bola určite nesmierne potešená, keby sa jej partnerovi vynímala na kru retiazka práve s jej iniciálami.

Strieborné prívesky sú pútavými doplnkami a majú schopnosť priťahovať pohľady. Svojím spôsobom nás nútia premýšľať, aký majú pre dotyčného význam a prečo práve tieto konkrétne nosí. Malé prívesky sa hodia k jemným retiazkam, naopak, veľké a nápadné vynikajú na silných retiazkach. Nie je to však podmienkou, pretože ak nesie prívesok naozaj zvláštny význam, je logické, že ho muž nosí stále pri sebe a nehľadí na to, aká je jeho dĺžka alebo šírka. Ak teda vyberáte pánsky prívesok pre akéhokoľvek osudového muža vo svojom živote, prajeme vám šťastný výber. Predsa len kupujte klasiku, ktorá je obľúbená už od nepamäti, hoci jej podoba bola predtým iná. Prívesky sú súčasťou retiazok a veríme, že aj tá vaša bude jedinečným a obľúbeným doplnkom.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

89 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty