Darček k narodeninám

Narodeniny sú významným dňom v roku. Je jedno, aký máte vek, dôležité je ich poriadne osláviť. A čo patrí k narodeninám? Samozrejme, darčeky. Tie môžu byť rôzne, ale vždy chceme dotyčného čo najviac potešiť. Obvykle začneme premýšľať, čo oslávenec ešte nemá, čo sa mu hodí a s akým darčekom by sme zožali najväčší úspech.

Je známe, že práve šperky patria k najobľúbenejším darčekom. Niet sa čomu čudovať, pretože ich majú rady ženy, tiež muži, deti i babičky a deduškovia. Našej fantázii sa pri výbere medze nekladú. Jedného potešia náušnice, iného retiazka, niekoho prstienok. Šperk totiž dáva veľa vecí naraz. Dáva krásu, lásku, spomienky, poteší a je pritom jedno, či ho dáte niekomu k narodeninám, k inému sviatku, zásnubám alebo len tak pre radosť. Ako však vybrať vhodný šperk práve k narodeninám?

Aký šperk darovať k narodeninám?

Vždy vyberajte podľa toho, čo má konkrétny človek rád a čo nosí. Chcete potešiť svoju partnerku a viete, že nosí rada náušnice? V tom prípade jej darujte k narodeninám pekné strieborné náušnice. Môžu byť klasické, doplnené o krásne kryštály Swarovski. Tie sú známe svojím vysokým leskom, takže žena, ktorá ich dostane napríklad vo svoj narodeninový deň, bude zaiste okúzlená. Tieto nádherné kryštály sa skvele vynímajú aj na retiazkach, ktoré máme v našej ponuke. Stálicou medzi narodeninovými darčekmi sú, samozrejme, aj náramky a prstienky. Ženy sú totiž nadšené, keď dostávajú šperky, a to nielen k narodeninám, ale aj len tak bez dôvodu.

Darčekom k narodeninám v podobe šperku nepotešíte nielen dámy, ale aj mužov. Je váš muž fanúšikom retiazok? Určite v našej ponuke nájdete takú, ktorú ešte nemá. Niektorí muži nosia náušnice, prstene a, samozrejme, aj obľúbené náramky. Narodeniny sú tiež skvelou príležitosťou, keď šperk môžete darovať aj svojim deťom. Budú mať trvalú spomienku aj doplnok, ktorým sa budú môcť chváliť. Čo tak svojej malej princeznej darovať nejaký pekný prívesok? Vášho chlapca by určite potešila retiazka, napríklad práve taká, ktorú má už jeho otecko. A babička s dedkom? Tí budú najviac nadšení z vašej prítomnosti, ale keď im k tomu darujete pekný šperk, budú mať na celý narodeninový deň nielen krásne spomienky, ale aj striebornú pamiatku. Kúzlo šperkov je totiž obrovské, pre každého aj na každú príležitosť.

Najpredávanejšie

1130 položiek celkom
Strieborný náramok KRUHY, ktorý zakúpite u OLIVIE
Novinka
€104,60 / ks
7441
Strieborné náušnice JIN JANG, ktoré symbolizujú rovnováhu. Zakúpite na OLIVIE
€33,20 / pár
7438
Strieborné náušnice s opálom od OLIVIE 7437
Strieborné krúžky SRDCE ROSE od OLIVIE 7436
Strieborné krúžky SRDCE GOLD od OLIVIE 7435
Strieborné krúžky SRDCE od OLIVIE
€49,60 / pár
7434
Strieborné náušnice PALMA od OLIVIE
€41,60 / pár
7433
Krásne náušnice s modrým opálom zakúpite u OLIVIE 7431
Krásne náušnice s perlou a zirkónmi zakúpite u OLIVIE 7430
Krásne krúžkové náušnice KVETÍK
€37,40 / pár
7421
Strieborný náramok KRÍDLO kúpite u predajcu OLIVIE.sk 7410
Hore
Ďalšie produkty