O začiatkoch OLIVIE

O začiatkoch OLIVIE

Začínali sme balením šperkov do bublinkových obálok a teraz sa nám podarilo obslúžiť už stovky tisíc zákazníkov, expandovať na Slovensko a otvoriť našu prvú kamennú predajňu.
Poznáte celý náš príbeh?

September 2017

ZALOŽENIE

OLIVIE je na svete. Vybavujeme prvé objednávky. Sme plní očakávania, ale aj nervozity. Netušíme, čo nás čaká, avšak od prvých okamihov sa OLIVIE stáva našou vášňou.

Február 2019

SŤAHOVANIE DO BRATISLAVY

Lukáš sa rozhodol presťahovať od svojich rodičov do Bratislavy. Cítil, že sa chce „ošľahať životom“ a naučiť sa niečo nové, ako „len“ baliť objednávky.

Október 2019

NÁVRAT A 1. ZAMESTNANEC

Návrat strateného syna, ktorý so sebou priniesol nielen nové skúsenosti, ale aj Vítka, nového kolegu, ktorého môžete vidieť na fotke. Po príchode Lukáša a Vítka sa mnohonásobne zrýchlil rast firmy. V roku 2018 firma dosiahla obrat necelých 8 miliónov, v roku 2019 viac ako 14 miliónov a v roku 2020 už viac ako 40 miliónov korún.

November 2019

PRVÝ BLACK FRIDAY

Prvýkrát sa nám vnukla myšlienka na akciu s názvom ,,Všetko za polovicu'' pár dní pred Black Friday 2019. Nemali sme žiadne očakávania, skôr obavy, ale to, čo sa stalo, predčilo aj tie najdivokejšie sny! Prvýkrát v našej histórii sme nestihli odoslať balíčky do 1 dňa a nabrali sme 3-dňové oneskorenie. Naši zákazníci však boli trpezliví a my sme si vzali veľké ponaučenie.

Január 2020

OLIVIE.sk

Slovenská doména je naša, preklad webu hotový. Spúšťame inzerciu a doručujeme šperky na Slovensko. Naši slovenskí zákazníci si veľmi pochvaľujú kvalitu výrobkov a rýchlosť doručenia.

Apríl 2020

LIPOVÁ ALEJ V SPOLUPRÁCI SO SADÍME STROMY

Deň Zeme. Spoločná akcia so spoločnosťou Sadíme stromy sa vyviedla a my sme tak mohli podporiť výstavbu lipovej aleje pri Statku Modrého jednorožca, na ktorom sa venujú hipoterapii pre autistické deti a ich rodiny.

Október 2020

HISTORICKY 1. NIGHT SHOPPING

Tajomná noc plná prekvapení a nakupovania. Aj napriek tomu, že sme toho veľa nenapísali, tak sme si túto akciu spoločne so všetkými našimi zákazníkmi užili.

Január 2021

REDESIGN E-SHOPU

Po mesiacoch konzultácií a tvorby webového designu obliekame náš web do nového kabátu. Web je oveľa prehľadnejší, návštevníkom uľahčuje prezeranie produktov, nákup a olivová farba, ktorá webu dominuje, mu veľmi pristane. Na náš nový web sme pyšní a tešia nás vaše pozitívne ohlasy.

Február 2021

OLIVIE V ČT

Šperky od OLIVIE na slovenských obrazovkách. Vaše obľúbené kúsky sa blyskli na ČT v programe Všetko, čo mám rada. Šperky pod kamerou vyzerali úžasne a my sme si natáčanie veľmi užili.

Október 2021

HISTORICKY DRUHÝ NIGHT SHOPPING

Na tento večer sme sa tešili celý rok. V našom malom sklade sa zišlo 10 ľudí, objednali sme si pizzu a nervózne čakali na začiatok akcie. Bude to prepadák alebo úspech, rovnako ako vlani? Nakoniec sme pokorili rekord v počte objednávok za 1 deň a pracovali až do skorých ranných hodín.

December 2021

BUDEME MAŤ PREDAJŇU

Za rok 2021 firma prekonala métu 50 miliónov korún a rozhodla sa, že garáž v rodinnom dome je pre ňu už malá. Našli sme si priestory v novo vystavanom developerskom projekte v centre Ostravy a prenajali sme si ich.

Jún 2022

UVEDENIE PÁNSKEJ KOLEKCIE OLIVIE

Po niekoľkomesačnej tvorbe návrhov a designov môžeme hrdo predstaviť unikátnou kolekciou pánskych šperkov. Dlho sme bojovali s tým, že sa naša ponuka skladala najmä z dámskych šperkov, ale to je už minulosťou. Nová kolekcia je kombináciou luxusu, elegancie, ale aj voľnosti.

Září 2022

Výročí 5 let

Čas utekl jako voda a je tady 5 leté výročí. Úspěšně jsme vyřídili téměř 120 000 vašich objednávek. Jsme vděční, že jste tady po celou dobu s námi!

Říjen 2022

Otevření 1. prodejny

Prozatím nás největší milník, na který jsme právem hrdí. Stěhujeme se do větších prostorů a zároveň otevíráme naší první prodejnu, kde si můžete všechny šperky v pohodlí vyzkoušet. Prodejna funguje také jako výdejní místo online objednávek. Budeme se těšit na vaši návštěvu!