Šperky pre manžela a priateľa

Partnerský vzťah môže byť akýkoľvek. Niekedy pokojný, inokedy búrlivý, ale vždy je jedným z najsilnejších pút medzi ľuďmi. Všetci túžime po tom, aby bol náš náprotivok hlavne šťastný a snažíme sa urobiť maximum, aby sme to docielili. Niekedy stačí iba gesto, pohľad či slovo a samotný vzťah je zaliaty slnkom a nebo bez mráčikov. Inokedy sa však priam ponúka príležitosť alebo udalosť, ktorá volá po geste, ktoré si žiada nielen činy, ale aj darčeky.

#ShowMore#

Keď chceme urobiť partnerovi radosť, väčšinou nehľadíme na to, či je to manžel alebo priateľ. Pre niektoré páry totiž nie je dôležité potvrdiť lásku manželským sľubom. Neznamená to však, že by cit, ktorý k sebe cítia, bol slabší. Podstatné je, či je im spoločne dobre a majú sa napríklad čomu spoločne smiať. Láska má veľa podôb, ale nezáleží na tom, či je úradne potvrdená. Správne zvoleným darčekom potešíte muža ako v úlohe manžela, tak priateľa.

Akým darčekom urobíte radosť?

Odpoveď na túto otázku môže byť rôzna. Jedného baví šport, iný športuje iba na gauči v obývačke, ďalší má rád autá, druhý motorky, tretí miluje zvieratá, desiaty sa ich bojí a takto by sme mohli pokračovať. Každý partner je originál, a tak je k nemu nutné aj pristupovať. Preto je pri výbere darčeka najlepšie sa spoľahnúť na svoju intuíciu. A hlavne kto pozná svoj náprotivok lepšie než vy samotné? U mužov je častokrát lepšie neexperimentovať, pretože premýšľajú prakticky a rozdávanie darčekov neberú ako udalosť roka. Čo dostanú, vezmú na vedomie, poďakujú, obdaria nás úsmevom a do ďalšieho roka je to pre nich ohľadom darčekov vybavené.

Preto je k nim dobré pri výbere darčeka pristupovať s ľahkosťou a kupovať len to, čo používajú alebo chcú. Riešením tak môže byť klasicky kozmetika, oblečenie, elektronika, ale aj šperky. Keď viete, že sa nimi váš priateľ alebo manžel rád zdobí, choďte do toho. Šperky nestarnú, sú krásne a potešia každého, kto ich dostane, muža nevynímajúc.

Vyberajte šperky podľa vkusu partnera

Pri výbere konkrétneho šperku neodporúčame žiadne veľké experimenty. Nosí muž retiazku? Kúpte mu ďalšiu alebo ju doplňte pútavým príveskom. Na ruke sa mu trblieta strieborný náramok? V tom prípade je voľba jednoduchá. Stačí mu zaobstarať iný, napríklad šnúrkový, ktorý sa hodí pre všetky typy mužov. Niektorí páni nosia aj prstene. Nie je to nič neobvyklé, práve naopak. Pánske prstienky sú zaujímavé a pre mužov majú väčšinou nejaký význam. Je váš muž jedným z tých, ktorí nosia náušnice? Aj tu je potom výber ľahký, pretože náušníc nie je nikdy dosť. Pravdou je, že muži sa prevažne držia pre nich bežnejších šperkov, ale súčasne je veľmi módne nosiť aj náušnice. Tými sa napokon zdobili muži už v dávnych dobách.

Pri výbere šperku tak máte cestu ľahkú. Nemusíte zložito vymýšľať, aký druh šperku vybrať, stačí sa držať toho, čo muž nosí. Konkrétnu veľkosť potom stačí zvoliť podľa šperku, ktorý už partner má. Určite zohľadnite aj jeho koníčky, pretože pokiaľ je športovec, je lepšie prispôsobiť tomu aj šperky. Tie sa dajú pred športom, samozrejme, zložiť, ale niektorí páni si s tým hlavu príliš nelámu. Takže náušnice pre športovcov sú praktickejšie menšie, to isté platí napríklad aj pri prsteňoch. Ak váš muž rád pláva, je lepšie prstienky zložiť, pretože studená voda prsty zúži a keď je navyše chlórovaná, šperkom škodí.

Nebojte sa, vybrať ten správny šperk nie je zložité. Aj keď sú partneri v akomkoľvek zväzku rôzne nároční, tak vás nielen milujú, ale darčeky z vašich rúk dostávajú najradšej. A hlavne keď sú od srdca tak, ako šperky.

213 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty