Pánske strieborné náramky

Ak hľadáte pánsky strieborný náramok, ste u nás na správnom mieste. Náramky počas rokov prešli mnohými zmenami, ale vždy im nešlo odoprieť jedno – na pánskych rukách sú pozoruhodné a veľmi pútavé. Ide o jedny z najjednoduchších doplnkov, ktorými sa muži pýšia, ale pritom sú také výrazné, že ich neprehliadnete. A nemusia ani mať konkrétny význam, sú jednoducho tým, čo na ruku patrí, a tým nemyslíme iba tú pánsku.

#ShowMore#

Čo nám strieborný náramok na ruke muža o ňom hovorí? Aký je muž, ktorý sa zdobí náramkami? Každopádne je svoj a vie, čo sa nosí. Náramok nie je nič mimoriadne, iba vyjadruje danú osobnosť. Náramky môžu byť rôzne a každý muž ich môže striedať nielen podľa nálady, štýlu, ale aj rôzne dopĺňať a kombinovať. Neplatia u nich totiž žiadne zvláštne pravidlá, jednoducho muži nosia to, čo im sedí.

Medzi obľúbené patria náramky šnúrkové, ktoré majú nastaviteľnú veľkosť a potešíte nimi ako pánov s dušou horala, aj podnikateľov tráviacich väčšinu času v kancelárii. Veľakrát sú doplnené príveskami, takže sa lepšie trafíte do vkusu muža. Nesmieme, samozrejme, zabudnúť ani na náramky kožené, majúce výhodu v tom, že sa dajú nosiť prakticky k čomukoľvek. Správnou voľbou sú aj strieborné náramky, ktoré na pánskej ruke skvele vyniknú. Ich vysoký lesk, príťažlivosť a genialita prevedenia z nich robí maximálne obľúbené kúsky. Vybrať si môžete z mnohých veľkostí a nosiť ich bez problémov kamkoľvek, kedykoľvek a k čomukoľvek. Pamätajte iba na to, že tenké a jemné náramky sa hodia na menšie zápästie a, naopak, hrubšie viac vynikajú a sú ideálne na hrubšiu ruku. Avšak proti gustu žiadny dišputát, takže náramky kombinujte a noste podľa svojho vkusu. Ony si totiž o to takmer hovoria, čo myslíte?

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

85 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty