Pánske strieborné náramky

Ak hľadáte pánsky strieborný náramok, ste u nás na správnom mieste. Náramky počas rokov prešli mnohými zmenami, ale vždy im nešlo odoprieť jedno – na pánskych rukách sú pozoruhodné a veľmi pútavé. Ide o jedny z najjednoduchších doplnkov, ktorými sa muži pýšia, ale pritom sú také výrazné, že ich neprehliadnete. A nemusia ani mať konkrétny význam, sú jednoducho tým, čo na ruku patrí, a tým nemyslíme iba tú pánsku.

Čo nám strieborný náramok na ruke muža o ňom hovorí? Aký je muž, ktorý sa zdobí náramkami? Každopádne je svoj a vie, čo sa nosí. Náramok nie je nič mimoriadne, iba vyjadruje danú osobnosť. Náramky môžu byť rôzne a každý muž ich môže striedať nielen podľa nálady, štýlu, ale aj rôzne dopĺňať a kombinovať. Neplatia u nich totiž žiadne zvláštne pravidlá, jednoducho muži nosia to, čo im sedí.

Medzi obľúbené patria náramky šnúrkové, ktoré majú nastaviteľnú veľkosť a potešíte nimi ako pánov s dušou horala, aj podnikateľov tráviacich väčšinu času v kancelárii. Veľakrát sú doplnené príveskami, takže sa lepšie trafíte do vkusu muža. Nesmieme, samozrejme, zabudnúť ani na náramky kožené, majúce výhodu v tom, že sa dajú nosiť prakticky k čomukoľvek. Správnou voľbou sú aj strieborné náramky, ktoré na pánskej ruke skvele vyniknú. Ich vysoký lesk, príťažlivosť a genialita prevedenia z nich robí maximálne obľúbené kúsky. Vybrať si môžete z mnohých veľkostí a nosiť ich bez problémov kamkoľvek, kedykoľvek a k čomukoľvek. Pamätajte iba na to, že tenké a jemné náramky sa hodia na menšie zápästie a, naopak, hrubšie viac vynikajú a sú ideálne na hrubšiu ruku. Avšak proti gustu žiadny dišputát, takže náramky kombinujte a noste podľa svojho vkusu. Ony si totiž o to takmer hovoria, čo myslíte?

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

Najpredávanejšie

74 položiek celkom
Korálkový náramok TIGRIE OKO. Majte náramok ako talizman pre šťastie. Náramok je vhodným darčekom pre teenagerov, cestovateľov, mužov... Jedná sa o originálny šperk s označením OLIVIE, ktorý kúpite len na OLIVIE.sk. 6054
Strieborný pánsky 21cm masívny náramok zo strieborníctva OLIVIE.sk. Krásny darček pre mužov na Vianoce, narodeniny alebo výročie. 7019
Hore
Ďalšie produkty