Kvôli technickým problémom platí 33% zľava s kódom SPECIALNIGHT do polnoci 24. 6.

O nás

Píše sa rok 2017 a vzniká nová česká spoločnosť Moje OLIVIE s.r.o., ktorá sa špecializuje na predaj strieborných šperkov. Internetové klenotníctvo dostáva názov OLIVIE.

 

Kto je za oponou a ako to celé začalo?

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2017. Založená a spravovaná je konateľmi spoločnosti Martinou Slukovou a Lukášom Slukom. V našom odbore nie sme žiadni nováčikovia. V rovnakom zložení sme už v rokoch 2015 - 2017 prevádzkovali internetový obchod so šperkami z iných materiálov, ale veľmi skoro sme si uvedomili, že trvanlivosť a kvalita šperkov sú pre nás úplne zásadné.

Túžba po zmene, ktorá by nás posunula ďalej, bola taká silná, že sme sa rozhodli pre predaj pôvodného, ​​a treba povedať, že aj úspešného e-shopu a začali úplne od začiatku. Po dlhom zvažovaní sme zvolili drahý kov, ktorý je však cenovo dostupný - šterlingové striebro.

obrazek
obrazek

Prečo zrovna OLIVIE?

Od začiatku sme chceli, aby sa slovenský národ nebál novej značky a cítil, že jej môže veriť. OLIVIE je Češka. Nič neskrývame, veľmi svižne komunikujeme, vzniknuté problémy riešime ihneď a v drvivej väčšine k spokojnosti zákazníkov. Sme ľudia ako vy.

Predávame veľmi kvalitné a preverené strieborné šperky. Ak sa nejaký šperk neosvedčí, už ho znovu do predaja nezaraďujeme. Každý šperk je viac než kúsok striebra. Je to príbeh. Niekto ho zakúpi, aby urobil radosť sebe, iný ho daruje z lásky alebo ho daruje ľuďom, ktorých si váži a má k nim úctu. Šperk je s nami od rána do včera. Je našou súčasťou. Veľakrát nám dodáva odvahu a potláča túžbu po milovanej osobe. Preto nekompromisne trváme na prvotriednom spracovaní a celkovej kvalite.

Čo robíme inak?

Načúvame a vyhodnocujeme

Vďaka tomu môžeme naše služby neustále zlepšovať. Na väčšinu správ odpovedáme aj v neskorých nočných hodinách alebo cez víkendy.

Priaznivé ceny a rýchlosť dodania

Predávame strieborné šperky za veľmi priaznivé ceny a s veľmi krátkou dobou dodania. Dávame si záležať na balení šperkov, chránime ich pred otrasmi pri preprave a zároveň dbáme na estetiku.

30 dní na vrátenie tovaru

Ak aj napriek tomu šperk nesplní vaše očakávania, môžete ho do 30 dní vrátiť späť. Všetky žiadosti o výmeny, reklamácie a vrátenie šperkov vybavujeme ihneď po prijatí zásielky. Na svoje peniaze nečakáte!

Sme vám k dispozícii

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii od pondelka do piatka (9 – 17 hod.) telefonicky na: +421 222 205 405

Priaznivé ceny a rýchlosť dodania

Spojiť sa s nami môžete aj prostredníctvom FB profilu, čo je v dnešnej dobe pre veľa ľudí pohodlnejšie a príjemnejšie, než volať alebo písať e-mail. Sme dostupní tiež na Instagrame.

Starostlivo a s láskou

Naša práca je naším koníčkom. S láskou pre vás vyberáme dizajny šperkov, testujeme kvalitu materiálu, tvoríme reálne fotografie produktov, vytvárame zaujímavé akcie a konečne, starostlivo pre vás balíme vaše šperky, ktoré sa vám vždy snažíme doručiť v čo najkratšom čase.