INFO: Kuriérska služba aktuálne doručuje v rozmedzí 2 - 5 pracovných dní.

O nás

Píše sa rok 2017 a vzniká nová česká spoločnost Moje OLIVIE s.r.o., ktorá sa špecializuje na predaj strieborných šperkov.

Internetové klenotnictvo dostává názov OLIVIE

O kvalite našich služob a šperkov sa môžete presvedčiť tu: OVERENÉ RECENZIE HEUREKA

 

vertical_cerne_spozadim

 

1. Kto je za oponou a ako to celé začalo?

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2017. Založená a spravovaná je konateľkou spoločnosti Martinou Slukovou a jej verného tímu. V našom obore nie sme žiadni nováčikovia. Už v rokoch 2015 - 2017 sme prevádzkovali internetový obchod so šperkami z iných materiálov, ale veľmi skoro sme si uvedomili, že trvanlivosť a kvalita šperkov je pre nás úplne zásadné. Túžba po zmene, ktorá by nás posunula ďalej, bola taká silná, že sme sa rozhodli pre predaj pôvodného, ​​a treba povedať, že aj úspešného eshopu a začali úplne od začiatku. Po dlhom zvažovaní sme zvolili drahý kov, ktorý je však cenovo dostupný - šterlingove striebro.

2. Prečo zrovna OLIVIE?

Od začiatku sme chceli, aby sa český a slovenský národ nebál novej značky a cítil, že jej môže veriť. OLIVIE je Češka. Nič neskrývame, veľmi svižne komunikujeme, vzniknuté problémy riešime ihneď a v drvivej väčšine k spokojnosti zákazníkov. Sme ľudia ako vy.

Predávame veľmi kvalitné a preverené strieborné šperky. Ak sa nejaký šperk neosvedčí, už ho znovu do predaja nezaraďujeme. Každý šperk je viac než kúsok striebra. Je to príbeh. Niekto ho zakúpi, aby urobil radosť sebe, iný ho daruje z lásky alebo ho darujeme ľuďom, ktorých si vážime a máme k nim úctu. Šperk je s nami od rána do včera. Je našou súčasťou. Veľakrát nám dodáva odvahu a potláča túžbu po milovanej osobe. Preto nekompromisne trváme na prvotriednom spracovanie a celkovej kvalite.

3. Čo robíme inak?

Počúváme a vyhodnocujeme. Vďaka tomu môžeme naše služby neustále zlepšovať. Na väčšinu správ odpovedáme aj v neskorých nočných hodinách alebo cez víkendy.

Predávame strieborné šperky za veľmi priaznivé ceny a s veľmi krátkou dobou dodania. Dávame si záležať na balenie šperkov, chránime ich pred otrasmi pri preprave a zároveň dbáme na estetiku.

Nekupujete mačku vo vreci. Pri každom šperku uvádzame jeho rozmery a detailné informácie. Ak aj napriek tomu obdržaný šperk nesplní vaše očakávania, môžete ho do 90 dní vrátiť späť. Všetky žiadosti o výmeny, reklamácie a vrátenie šperkov vybavujeme ihneď po prijatí zásielky. Na svoje peniaze nečakáte!

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám k dispozícii od pondelka do piatku (7-14 hod.) Na telefóne: +421 915 187 659 Mimo túto dobu nás môžete kontaktovať emailom: info@olivie.sk

Spojit sa s námi môžete také prostredníctvom FB profilu, čo je v dnešnej dobe pre veľa ľudí pohodlnejšie a príjemnejšie než volať alebo písať email. Sme dostupní tiež na Instagrame, pomocou ktorého sa snažíme približovať našu spoločnosť zákazníkom pohľadom do nášho zákulisia.

4. Pár čísel

  • 50 000 z vás nás sleduje na sociálných sieťach.
  • 4 000 - na sklade máme momentálne kolem 4 000 produktov pripravených k okamžitému odoslání.
  • 90 - môžete využít neskutočných 90 dní k vrátenie šperku, ktorý vám nevyhovuje.
  • 40 - pri nákupe nad 40 € máte dopravu ZADARMO.
  • 5 - iba 5 ľudí sa podílí na chodu celej spoločnosti.
  • 2 - každý mesiac vás aspoň 2x zásobujeme úplne novými šperky, ktoré na trhu nemajú obdoby.
  • 1 - každý 1 spokojný zákazník nám dokáže urobiť radosť.

(ke dni 22. 7. 2020)

Ďakujeme za vašu vernosť ♥ 

Lukáš SlukaObchodní manažer (1)

Vít Horáček - Obchodní manažer Olivie.skTabulka velikostí