Pánske strieborné prstene s kamienkom

Žeby výrazné prstene k mužom nepatrili? Už dávno to tak nie je a tento trend sa snažia podporiť nielen známe osobnosti, ale aj ďalšie skupiny mužov. Prstene sú ozdobou ruky, a keď sú doplnené ešte výrazným kameňom alebo radom menších, sú naozaj fascinujúce aj na pánskych rukách. Navyše sa dajú pohodlne nosiť na ktoromkoľvek prste a vždy na seba vedia strhnúť patričnú pozornosť.

#ShowMore#

Kamene v prsteni môžu mať dokonca zvláštny význam. Veľmi obľúbené sú druhy vzácnych kameňov, ktoré svojho nositeľa nielen chránia, ale dodávajú napríklad aj sebadôveru a potrebnú silu. Obľúbenosť pánskych prsteňov stále stúpa a nie je to len vďaka nápaditému štýlu, ktorý prinášajú. Pre mužov majú prstene veľký význam a nimi ho môžu vyjadriť. Stačí iba vybrať tú správnu veľkosť napríklad podľa prsteňa, ktorý už nosíte, alebo podľa stuhy/povrázku a pera, a následne si vybrať ten pravý prsteň.

Prstene majú za úlohu ruky nielen krášliť, ale do istej miery majú aj svoj význam na každom z prstov. Niekto rozdiely nerobí a jednoducho si prsteň s kameňom dá tam, kde mu najlepšie sedí. Nie sú stanovené žiadne konkrétne pravidlá, ale isté tradície sú známe už z dávnych čias. Napríklad prsteň na malíčku znamená niečo iné ako prsteň na palci. Na malíčku môžeme nosiť prsteň ako znak rodu, predtým bol vyhradený na pečatné prstene, alebo môže symbolizovať znak spolku či organizácie. Prstenník je podľa očakávania vyhradený na snubné prstene, ale ani tu neexistujú oficiálne pravidlá. Pokiaľ ste však ženatí, je očakávané, že prsteň budete nosiť práve na tomto prste. Prostredník je voľný na akékoľvek prstene, pretože sa k nemu neviaže žiadna história. To isté platí aj pri ukazováku, ktorý je ako stvorený na výrazný prsteň s kamienkom. Týmto prstom totiž ukazujete, takže je najviac na očiach, a tým pádom je ideálny na výrazný šperk. Na palci predtým prsteň značil bohatstvo a postavenie. Dnes je ideálny na nosenie rôznych druhov prsteňov, pretože je bokom a neprekáža. Je tak ideálny pre tých, ktorí radi nosia na jednej ruke viac prsteňov.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!