Pánske strieborné prstene bez kamienkov

Prvé strieborné prstene sú známe už z dôb dávneho Egypta a ich popularita stále pretrváva. Čím častejšie sa nimi zdobia muži, a to nielen snubnými, ale veľkému záujmu sa tešia rôzne druhy. Takými sú aj jednoduché bez kamienkov, ktoré sú obzvlášť obľúbené u pánov, ktorí práve prstene nosiť začínajú. Obvykle tak volia jednoduchý variant prsteňa a následne prechádzajú na ozdobné, doplnené o čoraz viac vyhľadávané kamene.

#ShowMore#

Prstene bez kamienkov sú skvelou voľbou ako darček, pretože ak nechcete príliš riskovať, voľba tradičnejšieho jemného prsteňa určite dotyčného pána poteší. Taký prsteň potom pristane každému štýlu, čo je jedným z faktorov, ktorý je pre mužov podstatný. Najlepšie je pred nákupom zmerať veľkosť prsta, čo je možné napríklad pomocou stuhy a pera, pretože každý muž má inú veľkosť prstov.

Prstene bez kamienkov potom môžete nosiť prakticky na každom z prstov. Je ideálne si tento variant zaobstarať, aj keď nechcete skončiť iba pri jednom alebo sa chystáte rozšíriť svoju zbierku tohto druhu strieborných šperkov. Dajú sa tak nosiť na malíčku, aj keď na ňom sa skôr vynímajú pečatné prstene a také, ktoré sú doplnené kameňom. Môžete si ich dať aj na prstenník, avšak tu si prstienky ľahko vaše okolie pomýli so snubnými. Takže ak nechcete vysvetľovať, prečo ste sa nepochválili zmenou rodinného stavu, radšej zvoľte iný prst. Ideálnymi sú tak prostredník, ukazovák a nesmieme zabudnúť na palec, ktorý je dominantným prstom a zaslúži si ozdobiť pekným šperkom. V našej ponuke máme veľa prsteňov, ktoré síce nevynikajú drahými a trblietavými kameňmi, ale na kráse im to nijako neuberá. Nájdete tak nielen jednoduché v matnom prevedení, pokovované platinou s dlhou životnosťou, ale aj s krivkou života vhodné pre mužov všetkých vekových kategórií.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

29 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty