Pánske svadobné obrúčky

Čaká vás jeden z prekrásnych momentov vo vašom živote? V tom prípade prijmite nielen našu gratuláciu, ale aj poďakovanie, že ste sa rozhodli toto rozhodnutie posvätiť prsteňom z nášho rodinného klenotníctva. Svadobné obrúčky sú považované za symbol sľubu lásky a vernosti. Toho si napokon boli vedomí už ľudia v staroveku, keď boli prstienky z dreva a trávy. Tí zámožnejší sa už vtedy mohli pýšiť snubnými prsteňmi z drahých kovov. Našťastie, v dnešnej dobe si tieto výnimočné šperky môžeme dovoliť všetci a potvrdiť nimi tak sľub do konca života.

#ShowMore#

Pánske svadobné obrúčky by mali byť predovšetkým jednoduché a pohodlné. Niektorí muži si na prstienky príliš nepotrpia, ale snubný prsteň je doplnkom, ktorým sa radi prezentujú. Môže byť lesklý, matný, široký aj úzky, s kamienkom aj bez, záleží na vkuse. Väčšinou býva zladený so snubným prsteňom partnerky, veď svadba je spojením dvoch bytostí, preto aj prstene by tomu mali zodpovedať. Avšak nie je to podmienkou, vždy naozaj záleží na vkuse, a hlavne na tom, aby sa prstene obom partnerom páčili.

Nesmierne dôležitá je správne zvolená veľkosť. Nie je zrejme nič horšie, než keď v deň D prstienok nesedí. Preto merajte veľkosť vždy na správnom prste. Nemal byť tak byť ani príliš tesný, ani príliš voľný. Nezabudnite na to, že šírka prsta sa počas rokov mení a vplyv má aj pôsobenie teplôt. Správnu šírku určíte podľa jednoduchého návodu. Je vhodné snubný prsteň vyberať a kupovať s dostatočným predstihom. Jednak budete pokojnejší, a keby náhodou nesedel, máte možnosť ho nielen upraviť, ale aj vymeniť. Ďalším dôležitým bodom je šírka prsteňa. Tá ovplyvňuje vzhľad ruky, užšie prstene ju opticky pretiahnu, širšie, naopak, prsty skracujú. Rozhodovať sa môžete medzi snubnými prsteňmi s kameňmi, tie volia prevažne ženy, a jednoduchými, ktoré sú napríklad čiastočne matné alebo doplnené opaskom. Najdôležitejším však je, aby pre vás bol prsteň pohodlný a podľa vášho vkusu. Niektorí páni nenosia ani snubné prstene, a tým skôr, keď sa im prsteň nepáči alebo im prekáža. Predsa len si tento krásny a vzácny strieborný klenot nekupujete na pár dní, ale pri troche šťastia má symbolizovať vašu lásku navždy. Preto nepodceňujte výber, a keď si nebudete istí, vždy je lepšie sa poradiť.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

31 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty