Pánske strieborné retiazky bez prívesku

Muž sa dá potešiť mnohými spôsobmi, a jedným z nich je darček. Ten môže byť darovaný k narodeninám, výročiu, ale aj len tak pre radosť. Vyhľadávaným darčekom je bezpochyby šperk. A jedným z najobľúbenejších je retiazka. Tá vyniká na pánskom krku, či už sa mierne schováva pod tričkom, košeľou, sakom alebo montérkami.

#ShowMore#

Častokrát sa však zarazíme pri tom, akú retiazku darovať. Ideálnou voľbou je strieborná, pretože práve striebro väčšinou spĺňa všetky požiadavky na ideálny darček. A to aj pre náročných mužov. Áno, je pravda, že nie všetci páni sú nároční a niektorí sa uspokoja aj s málom. Ale nájdu sa aj takí, ktorým sa len tak nezavďačíte a potešiť ich sa koľkokrát rovná zázraku. Preto jednoznačne odporúčame zvoliť striebornú retiazku. Striebro nie je prehnane drahé, je ušľachtilé a pri správnej starostlivosti vydrží naozaj dlho.

A podľa čoho retiazku mužovi svojho srdca vybrať? Rozhodujú hlavne dĺžka a šírka. Najčastejšia dĺžka pánskej retiazky je 50 – 60 cm. Zistíte ju jednoducho pomocou krajčírskeho metra alebo šnúrky a pravítka. Ďalším faktorom pri výbere je šírka. Tá síce pre mužov nemusí byť až taká podstatná, ale predsa len je potrebné prihliadnuť na danú osobnosť, ktorej tento šperk kupujete. Vyberať môžete medzi tenkými, mohutnými, plochými, ale aj zatočenými. Základ obľuby strieborných retiazok bez prívesku je v jednoduchosti. Pokiaľ totiž chýba prívesok, je celá pozornosť sústredená iba na retiazku, ktorá tým pádom vyniká na krku muža ako celok. Zaobstarať však môžete aj zaujímavejšie a prepracovanejšie kúsky, ktoré sa, naopak, až tak nehodia pri voľbe retiazky doplnenej pútavým príveskom. Strieborná retiazka je vždy stávkou na istotu pri voľbe ideálneho darčeka pre mužov a môže byť akákoľvek. Verte nám, vždy poteší.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

146 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty