Pánske strieborné náhrdelníky

Pri výbere pánskeho strieborného náhrdelníka nie je podstatné len to, ako na vás celkovo pôsobí, aký má prívesok alebo dizajn. Dôležitú úlohu zohrávajú aj iné faktory, pretože, čo si budeme rozprávať, náhrdelníky pre mužov sa obvykle nekupujú iba na niekoľko týždňov. Sú striebornými spoločníkmi po mnoho rokov, a preto je dobre, keď ich výberu venujete potrebný čas a zvážite dôležité body.

#ShowMore#

Aký je muž, ktorý bude strieborný náhrdelník nosiť? Potrpí si na výrazné šperky alebo má radšej nenápadné a jednoduchšie? Pri akej príležitosti sa bude pravdepodobne takýmto doplnkom zdobiť? Iba pri zvláštnych alebo ho bude nosiť na krku stále? Aké má rád prívesky? Skôr jednoduché alebo výrazné a veľké? Nemusíte sa báť, výber toho pravého strieborného náhrdelníka pre pánov nie je až taká veda, ale keď zohľadníte týchto pár otázok, určite vyberiete ten pravý kúsok, s ktorým zabodujete na celej čiare.

Bežná dĺžka pánskeho náhrdelníka je medzi 50 – 60 cm. Pánsky krk je hrubší, takže náhrdelníky vyberáme vždy o niečo dlhšie, než keď ich kupujeme žene. S voľbou ideálnej dĺžky vám najlepšie pomôže jednoduchý návod. Pri striebornom náhrdelníku s príveskom je dobré zvoliť dĺžku okolo 55 cm až 63 cm. Je to ideálna voľba, pretože potom prívesok končí uprostred hrude. Prívesok je ďalším dôležitým faktorom, ale, našťastie, je dnes výber skutočne veľký. Pánsky krk tak môžu zdobiť symboly obľúbených krížikov, počiatočných písmen mien, vyhľadávaných motívov, anjelikov a mnoho ďalšieho. Tam už jednotlivý výber závisí od vkusu každého konkrétneho muža. To isté platí aj pri celkovom dizajne náhrdelníka. Niekto uprednostňuje náhrdelníky tenké, iný silnejšie, robustnejšie a výraznejšie. Pri strieborných náhrdelníkoch s príveskom je však lepšie zvoliť jemné a menej výrazné náhrdelníky, pretože pozornosť na seba strháva práve prívesok. Nie je tak nutné kupovať aj výrazný náhrdelník. Vo finále, samozrejme, celkový vzhľad šperku závisí od vás a my pevne veríme, že si z našej ponuky vyberiete ten pravý.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

63 položiek celkom
Strieborný náhrdelník súhvezdia zverokruhu RYBY - dokonalý darček k narodeninám zo strieborníctva OLIVIE. 8012
Strieborný náhrdelník súhvezdia zverokruhu VODNÁR - dokonalý darček k narodeninám zo strieborníctva OLIVIE. 8011
Strieborný náhrdelník súhvezdia zverokruhu KOZOROH - dokonalý darček k narodeninám zo strieborníctva OLIVIE. 8010
Strieborný náhrdelník súhvezdia zverokruhu STRELEC - dokonalý narodeninový darček zo strieborníctva OLIVIE. 8009
Strieborný náhrdelník súhvezdia zverokruhu VÁHY - dokonalý narodeninový darček zo strieborníctva OLIVIE. 8007
Hore
Ďalšie produkty