Strieborné náušnice pre bábätká

Ako prvé náušnice pre bábätko odporúčame vybrať detské náušnice so zapínaním na brizuru. Ide o zapínanie spredu. Brizurka/háčik sa zasunie do očka na prednej strane náušnice. Zapínanie na brizuru je veľmi bezpečné a praktické, dobre sa nasadzuje a dieťa si náušnice ľahko nerozopne. Takéto náušnice možno nosiť v závislosti od veľkosti uška od 3 mesiacov až do cca 6 rokov.

#ShowMore#

Väčšina mamičiek preferuje pred prepichnutím ušiek ihlou tzv. nastrelenie náušníc, a to až po všetkých zásadných očkovaniach, čo je približne medzi 3. a 6. mesiacom veku. Aplikácia nastreľovacou pištoľou je hygienickejšia, rýchlejšia, bábätko to menej bolí, ušká toľko nekrvácajú a ranky sa lepšie hoja. Bábätko musí nosiť najskôr náušnice z chirurgickej ocele, ktoré sú na tento účel používané. Po zahojení raniek sú nastreľovacie náušnice vymenené za vami vybrané. Nastreľovanie náušníc vykonáva detský pediater, ORL špecialista alebo chirurg.

Naše strieborné náušnice pre bábätká so zapínaním na brizuru sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925/1000, čo udáva pomer striebra v zliatine. Šperk s označením 925/1000 obsahuje 92,5 % striebra a 7,5 % ďalších kovov, spravidla medi. Na dosiahnutie prvotriedneho lesku a hypoalergénnych vlastností sú náušnice povrchovo upravené ródiom. Nechajte sa inšpirovať našou kolekciou náušníc pre deti a obdarujte aj vy svoju princeznú. Ponúkame vám tradičné i moderné detské náušnice zdobené prevažne zirkónmi a perlami.

U detských náušníc so zapínaním na brizuru sme pripravení vyhovieť vysokým nárokom rodičov. Kladieme dôraz na kvalitu materiálu, zdravotnú bezchybnosť a bezpečnosť.

Dizajn je ďalším dôležitým prvkom, a preto sme pripravili kolekciu z rôznych tvarov a farebných variantov. Pre najmenších odporúčame voliť náušnice oblé, bez ostrých hrán, aby sa nezachytávali o oblečenie, prípadne aby nedošlo k nechcenému poraneniu bábätka. Medzi najobľúbenejšie motívy patria zvieratká, srdiečka a kvetinky.

 Pre malé deti je možné zvoliť tiež náušnice na skrutku. Aj tie sú veľmi bezpečné, pretože naskrutkovaný balónik drží pevne na mieste a riziko straty náušnice je minimálne.

Bude nám cťou, ak sa strieborné náušničky od OLIVIE stanú prvým šperkom vášho dievčatka.