Šperky pre pubertiaka

Chlapci síce dospievajú neskôr ako dievčatá, ale známky puberty sa u nich objavujú, naopak, skôr. Jej prejavy si obvykle najviac odnášame my ako rodičia a ustáť časté výkyvy nálad nášho potomka býva niekedy naozaj náročné.

#ShowMore#

Najväčším bojom sa tak často stáva kúpa darčeka. Chlapci v puberte chcú byť cool, páčiť sa dievčatám a dostávať veci, ktoré ich charakterizujú. Problémom však je, že dosť často to, čo sa páči im, by sme im my nekúpili, ani keby to bolo zadarmo. Ako situáciu s kúpou darčeka teda vyriešiť? Skúste im zaobstarať šperk. Aj keď možno cítite obavy z neúspechu darčeka, verte, že úspech mať bude.

Aký šperk kúpiť puberťákovi?

Pre chlapcov v období dospievania sa hodia strieborné retiazky. Tie sú veľmi módne v každom čase, a o to chlapcom ide. Navyše, dajú sa doplniť aj nápaditými príveskami, ktoré môžu mať rôznu podobu. Pri niektorých retiazkach je dokonca aj nastaviteľná dĺžka a vďaka tomu, že majú povrchovú úpravu, v nich bude každý puberťák pri správnej starostlivosti cool naozaj dlho.

Dnes je úplne bežné a štýlové, že náušnice nosia aj muži. Nie je teda nezvyklé, že sa nimi radi chvália aj chlapci. Strieborné náušnice sa dajú zaobstarať v mnohých veľkostiach a podobách. Veľmi obľúbené sú tak malé a jednoduché bodky, kamienky aj motívy. Pokiaľ sa rozhodnete ich zaobstarať, zamerajte sa na typ zapínania. Najbezpečnejšie je zapínanie na skrutku, ktoré zabraňuje strate náušníc. Často sa tak hodí práve pre chlapcov v najdivokejšom veku, ktorí si na veci nedávajú veľmi pozor.

Pretože vieme, že naše šperky radi nosia mladí ľudia, snažíme sa ponuku pravidelne rozširovať. A vzhľadom na to, že sú puberťáci jedni z najnáročnejších zákazníkov, je doslova naším poslaním, aby si mohli vyberať zo šperkov, ktoré sú aktuálne trendy. Našťastie, každá puberta raz skončí, ale šperk ich bude sprevádzať životom aj naďalej.

86 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty