Darčeky pre chlapca k osemnástinám

Len máloktorý vek je u chlapcov tak túžobne očakávaný ako osemnástiny. Je to míľnik, vďaka ktorému sa im oficiálne otvára svet dospelých. Síce väčšinou nevedia, čo ich čaká, ale s nadšením predpokladajú, že im svet bude ležať pri nohách. Aj keď sa to s najväčšou pravdepodobnosťou nestane, neberme im ilúzie a radšej sa zamerajme na darček, ktorý by plnoletého chlapca potešil.

#ShowMore#

Osemnástiny si zaslúžia darček, ktorý oslávencovi dlho vydrží. Ale čo darovať? Alkohol pravdepodobne vypije ešte v ten istý deň, zoskok padákom je skôr jednorazová akcia, kozmetika dlho nevydrží a oblečenie obzvlášť u puberťákov vychádza rýchlo z módy. Čo keby však dostal strieborný šperk? Ten je krásny, pri správnej starostlivosti vydrží roky a z módy nevyjde pravdepodobne nikdy.

Strieborný šperk poteší a pripomenie

K osemnástinám chlapca sa skvele hodí strieborná retiazka. Tá môže byť jemná, ale aj hrubšia. Navyše, je možné k nej rovno zaobstarať aj prívesok s motívom. Dĺžka u niektorých retiazok sa dá nastaviť podľa potreby alebo ju ľahko zvolíte podľa nášho návodu. Výhodou strieborných retiazok je, že pri správnej starostlivosti robia krásnu spoločnosť po dlhú dobu a môžu tak chlapcom a neskôr mužom pripomínať, k akému významnému jubileu ich dostali.

Obľúbeným darčekom sú aj náušnice. Nosia ich muži aj mladší chlapci a mimoriadne sa im hodia. Ak aj ten váš takmer plnoletý je fanúšikom náušníc, kúpte mu také, ktoré mu budú pripomínať deň dovŕšenej dospelosti. Vybrať si môžete rôzne druhy náušníc s mnohými motívmi, ktoré mu určite náramne pristanú.

K osemnástinám sa hodí darček, na ktorý sa nezabúda. Väčšinou však, bohužiaľ, dávame to, čo buď rýchlo vyprchá, alebo si na to oslávenec po niekoľkých rokoch len ťažko spomenie. Keď však darujeme šperk, dávame krásnu pamiatku, ktorá ho bude sprevádzať veľkou časťou života. Verte, že sa ešte rád bude v dospelosti vracať do spomienok na svoje pubertálne roky. A vy mu to darovaným šperkom umožníte.

135 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty