Odstúpenie od zmluvy

Ako vrátiť šperk?


KROK 1:

Šperk vložte do darčekovej krabičky, v ktorej vám prišiel.


KROK 2:

So, šperkom, prosím vložte do zásielky faktúru, prípadne papierik, na ktorom bude číslo vašej objednávky - len tak dokážeme vašu žiadosť priradiť k objednávke.

Balenie a spôsob doručenia, ktorý využijete, by mal byť bezpečný. Nenesieme zodpovednosť za produkty, ktoré sa poškodia alebo stratia v priebehu doručovania.

V prípade, že si vo formulári nevyberiete iný druh dopravy, zásielku stačí poslať doporučeným listom na adresu:

Moje OLIVIE s.r.o.
Důlní 3394/2
702 00 Ostrava
Česká republika

Vrátený tovar nezasielajte na dobierku. Takáto zásielka bude odmietnutá a vrátená na vašu adresu.


KROK 3:

Vyplňte online formulár, ktorý nájdete nižšie. Po odoslaní formulára vám príde potvrdzovací e-mail.

Akonáhle k nám dorazí vaša zásielka, produkt skontrolujeme a záležitosť ihneď vybavíme. Následne vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.  

 

 

 

Poučenie o odstúpení od kúpnej zmluvy

  1. Právo odstúpiť od zmluvy

1.1 Predávajúci poskytuje predĺženú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu nad rámec zákonnej lehoty, a to v dĺžke 30 dní od prevzatia tovaru.

1.2 Na tovar vrátený nad rámec zákonnej lehoty (14 dní) si predávajúci vyhradzuje podmienku, že tento tovar nesmie byť použitý, s uplynulou exspiráciou, čiastočne alebo úplne spotrebovaný alebo poškodený nad rámec bežnej kontroly tovaru po jeho prevzatí.

1.3 Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy musíte informovať spoločnosť Moje OLIVIE s.r.o. s poštovou adresou: Důlní 3394/2, Ostrava, 702 00 formou jednostranného právneho rokovania. Formulár na odstúpenie od zmluvy vložte priamo do zásielky, ktorú budete odosielať na adresu predávajúceho.

1.4 Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od tejto zmluvy, postačuje odoslať odstúpenie od zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.

1.5 Zakúpené poukazy nie je možné vymeniť späť za finančnú čiastku. Prípadný rozdiel v cene vybraného tovaru a hodnote poukážky nie je vratný.

 

  1. Dôsledky odstúpenia od zmluvy

2.1 Ak odstúpite od tejto zmluvy, vrátime vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy nám došlo vaše oznámenie o odstúpení od zmluvy, všetky platby vrátane expedičných nákladov, ktoré sme od vás dostali. Na vrátenie platieb použijeme bankový účet, ktorý nám oznámite. Platbu vrátime až po prijatí vráteného tovaru.

2.2 Vrátenie výrobku podnikateľovi vykonáva spotrebiteľ na svoje vlastné náklady.