2210 Šnúrkový náramok SILVER MOUNTAIN Ag 925; ≤0,7 g.
Kód: 2210-
Darčeková krabička
ZADARMO -
Výmena do
30 dní -
Doprava ZADARMO
od 100 €
Podrobný popis
Šnúrkový náramok SILVER MOUNTAIN
-
Máte radi výšľapy, milujete prírodu a hory obzvlášť? Potom je tento náramok priamo pre Vás!
-
Keďže má nastaviteľnú veľkosť, tak ho môžete aj komukoľvek darovať a nešliapnete vedľa.
- Nylónová tenká čierna šnúrka sa dá nastaviť podľa potreby až do 22 cm.
-
Prívesok je vyrobený zo striebra rýdzosti 925/1000.
-
Na druhej strane prívesku je punc rýdzosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske strieborné náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 568754459798 |
| Materiál: | Striebro 925 |
| Osadenie: | Žiadne |
| Určenie: | Dámske |
| Kategória: | Náramok |
| Styl: | Minimalistické |
| Typ náramku: | Povrázkový |
| Rýdzosť: | Ag 925/1000 |
| Hmotnosť: | ≤0,70 g |
| Povrchová úprava: | oxidácia + e-coat |
| Dĺžka nastaviteľná: | až 22 cm |
| Rozmer prívesku : | 11 mm x 11 mm |
| Výrobca/Dovozca: | OLIVIE |
| Darčeková krabička: | ZADARMO |
| Položka bola vypredaná… | |
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
