Kvôli technickým problémom platí 33% zľava s kódom SPECIALNIGHT do polnoci 24. 6.

Silné pánske strieborné retiazky

V predajnosti vedú u mužov jednoznačne strieborné retiazky. Prečo? Pretože im pristanú. Tým, samozrejme, nechceme povedať, že ostatné šperky by im mali byť zakázané, práve naopak. Ale strieborné retiazky sú podľa mužov top a nás to veľmi teší. Voľba retiazok pre mužov sa odvíja od mnohých vecí, ale hlavná býva nielen ich dĺžka, ale aj šírka. Muž je od prírody lovec, ktorý sa niekedy rád zdobí aj výraznejšími šperkami. A ktorý šperk môže byť na mužovi viditeľnejší než hrubšia retiazka?

Tieto retiazky prevažne volia muži, ktorí sú radi stredobodom pozornosti. Sú výraznejšie a v kombinácii so striebrom obzvlášť. Ich veľkou výhodou je, že sú odolnejšie a len tak sa nepoškodia. Väčšina našich strieborných retiazok disponuje povrchovou úpravou, ktorá prirodzený proces oxidácie znateľne spomaľuje. Spĺňajú tak všetko, čo od takého šperku muž očakáva. Sú výrazné, majú dlhú životnosť a vďaka ich lesku sú páni neprehliadnuteľní.

Čo myslíte, platia pri nákupe hrubšej retiazky nejaké pravidlá? Áno, svojím spôsobom. Pokiaľ muž túži po tomto type retiazky a iný ho nezaujíma, žiadne zvláštne pravidlá neplatia. Je lepšie sa každopádne zamerať na jeho dĺžku, pretože aj tu je podstatná. Odporúčaná dĺžka pánskej retiazky je 50 – 60 cm a vy ju najlepšie zistíte jednoduchým postupom. Zvyšok už závisí úplne od vkusu dotyčného muža. Hrubšie retiazky na krku vynikajú, nech zvolíte akýkoľvek vzor. Sú vyrobené tak, aby v každej situácii upútavali pozornosť, a o to niektorým pánom ide. Tento typ retiazok nie je potrebné dopĺňať príveskami. Sú natoľko prepracované a viditeľné, aj keď čiastočne vykukujú pod bundou, že nie je potrebné ich ešte zvýrazňovať ďalšími doplnkami. Takže ak vyberáte striebornú retiazku pre mužov ako darček alebo chcete, páni, urobiť radosť sebe, nachádzate sa v najpovolanejšej kategórii. Nech už totiž vaša voľba padne na ktorúkoľvek z nich, budete určite terčom mnohých pochvalných pohľadov.

Darčekovú krabičku od nás obdržíte zadarmo!

55 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty