7183 Strieborný pánsky 23cm náramok Ag 925; ≤10 g.
Kód: 7183-
Darčeková krabička
ZADARMO -
Výmena do
30 dní -
Doprava ZADARMO
od 100 €
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PÁNSKY STRIEBORNÝ NÁRAMOK
-
Pánsky strieborný náramok s hmotnosťou 10 g.
-
Vhodný na každodenné nosenie.
-
Dĺžka 23 cm.
-
Bez pokovania.
-
Punc rýdzosti 925, zodpovedná značka MOL aj štátna puncová značka.
-
Velmi oblíbený typ náramku pro muže, ale i ženy.
-
Vyrobený ze stříbra 925/1000 bez pokovení v Itálii.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske strieborné náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 568754453518 |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál: | Striebro 925 |
| Osadenie: | Žiadne |
| Určenie: | Pánske |
| Kategória: | Náramok |
| Styl: | Elegantné |
| Typ náramku: | Retiazkový |
| Rýdzosť: | Ag 925/1000 |
| Hmotnosť: | ≤10 g |
| Dĺžka: | 23 cm |
| Šírka: | 6,8 mm |
| Hrúbka: | 1,4 mm |
| Výrobca/Dovozca: | OLIVIE |
| Darčeková krabička: | ZADARMO |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
