0386 Strieborné perlové náušnice SWAROVSKI® Ag 925; ≤0,60 g.
Kód: 0386-
Darčeková krabička
ZADARMO -
Výmena do
30 dní -
Doprava ZADARMO
od 100 €
Podrobný popis
STRIEBORNÉ NÁUŠNICE
-
Strieborné náušnice, šperk, ktorý vyčarí úsmev na tvári každé princezne. Skvostný darček.
-
Veľmi pekné a kvalitné spracovanie šperku.
- Punc rýdzosti 925.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské strieborné klasické náušnice a kruhy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Farba: | Strieborná, Modrá |
| Materiál: | Striebro 925 |
| Osadenie: | Perla, Swarovski krištál |
| Swarovski: | Áno |
| Určenie: | Dámske, Detské |
| Kategória: | Náušnice |
| Typ náušníc: | Kruhy |
| Rýdzosť: | Ag 925/1000 |
| Hmotnosť: | ≤0,60 g |
| Povrchová úprava: | postriebrené + e-coat |
| Perla: | plastická |
| Rozmery: | 6 mm x 6 mm |
| Rozmery krúžku: | 1,2 mm x 10 mm |
| Výrobca/Dovozca: | OLIVIE |
| Darčeková krabička: | ZADARMO |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
