0320 Choker náhrdelník strieborné SRDCE Ag 925; ≤0,5 g.
Kód: 0320-
Darčeková krabička
ZADARMO -
Výmena do
30 dní -
Doprava ZADARMO
od 100 €
Podrobný popis
STRIEBORNÝ CHOKER NÁHRDELNÍK
- Týmto zaujímavým trendy doplnkom podčiarknete svoj sex-appeal, zvýšite svoje sebavedomie a zaútočíte na mužskú predstavivosť.
-
Chokers využívali už egyptskej princeznej či Indiáni pred tisíc rokmi, avšak revolúcia začala až na konci 18. storočia.
-
Tento trend označoval vyššie vrstvy obyvateľov - čím vyššia vrstva, tým boli náhrdelníky ozdobenější rôznymi perlami, diamantmi a drahými kameňmi.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske strieborné chokery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kategória: | Choker |
| Motív: | Srdce |
| Materiál: | striebro |
| Rýdzosť: | Ag 925/1000 |
| Hmotnosť: | ≤0,5 g |
| Povrchová úprava: | postriebrené + e-coat |
| Kameň: | kryštál |
| Dĺžka retiazky: | 24 - 40 cm |
| Šírka retiazky: | 1 cm |
| Rozmery prívesku: | 10 x 10 mm |
| Výrobca/Dovozca: | OLIVIE |
| Darčeková krabička: | ZADARMO |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
