Výrazné zásnubné prstene

Rozhodnutie požiadať partnerku o ruku je veľký krok. Sprevádzajú ho tak nielen prípravy, ale aj obavy. Mužom sa v hlave preháňa množstvo otázok - bude všetko dokonalé, romantické, presne podľa predstáv, aký vybrať prstienok a bude sa milovanej žene páčiť? Každá dáma túži po niečom inom a na mužoch je, aby sa v tom zorientovali.

Sú také, ktorým je to prakticky jedno. Celé zásnuby sú pre nich prekrásnym momentom, o ktorom dlho snívali, a nie je podstatné, akú má prsteň podobu. Potom sú, samozrejme, ženy, pre ktoré zásnubný prsteň hrá veľkú rolu. Nielen materiál a vzhľad, ale aj veľkosť kameňa je tým, na čom im nesmierne záleží. Niektoré slečny priamo túžia po veľkých kameňoch v zásnubnom prsteni a čím väčšie, tým lepšie. Nemyslíme až také veľké, aby sa s nimi dala oslniť letecká doprava, ale veľké a žiarivé kamene sú niekedy hlavnou požiadavkou.

Strieborný zásnubný prsteň splní aj veľké nároky

A na mužovi potom je, aby splnil očakávania. Zamerať sa tak najskôr musí na správnu veľkosť prsteňa, ktorá sa dá zistiť pomocou pravítka alebo povrázka a pera. Ďalším krokom je výber konkrétneho zásnubného prstienka. Je potrebné počítať s tým, že s veľkosťou kameňa priamo úmerne stúpa aj cena. To sa dá jednoducho vyriešiť kúpou strieborného prsteňa. Tu je cena nižšia, ale kvalita pritom nijako nezaostáva. Strieborné prstienky patria medzi obľúbené šperky a sú vhodné aj na zásnuby. Sú krásne trblietavé a ich veľké kamene nadchnú aj najnáročnejšiu ženu.

Vsadený kameň navyše môže byť aj vzácny a farebný. Možných variantov je mnoho, od žiarivo modrého opálu, ktorý ešte viac zosilňuje city, až po krvavočervené granáty. Vyberte si, ktorý je vášmu srdcu najbližší a určite bude aj žene vášho života. My vám ho navyše doručíme v krásnej darčekovej krabičke. Na vás už je potom len samotné vyjadrenie. Veríme, že to bude moment, na ktorý ani jeden z vás nikdy nezabudne. A sme veľmi radi, že k nemu naším strieborným šperkom prispejeme. Prajeme veľa šťastia na spoločnej ceste životom.

1 položiek celkom