Minimalistické zásnubné prstene

Krása spočíva v jednoduchosti, čo je jedno z najväčších kúziel šperkov. Hoci sú niektoré veľmi jemné, vedia uchvátiť hneď na prvý pohľad. A presne to od nich čakáme v takom veľkom okamihu, akým sú zásnuby. Niektoré ženy si potrpia na výrazné šperky a pokiaľ ide o zásnuby, takmer vyžadujú prstene, ktoré sú nápadné a zdobené kameňom, z ktorého až oči prechádzajú. Samozrejme, je veľa dám, ktoré si na tieto šperky nepotrpia a bohato im stačí minimalistický zásnubný prsteň.

Otázkou je, ktorá skupina prevláda. Myslíme si, že pre väčšinu žien nie je podstatná veľkosť kameňa na prsteni, ale okamih ako taký. Preto sa im páčia aj prstienky, ktoré majú len malý kamienok. Navyše, príliš zdobené prstene s veľkými kameňmi sú pre dámy častokrát nepraktické. Väčšinou je nežné pohlavie veľmi činné a snaží sa zvládať starostlivosť o všetko, čo ju vyžaduje. Takže by im zásnubný prstienok s veľkým kameňom mohol vo finále prekážať.

Vyjadrite sa jednoduchším prstienkom

Aj s pomocou jednoduchšieho prstienka si srdce ženy získate. Prvou otázkou, ktorú budete musieť vyriešiť, je, z akého materiálu prstienok zaobstarať. To závisí od viacerých faktorov. Napríklad od vkusu ženy, potreba je vedieť, aký kov nosí. Pokiaľ máte pole pôsobnosti voľné, vhodným variantom je prstienok strieborný. Striebro je vzácny kov, a preto sa maximálne hodí nielen pre najvzácnejšiu dámu, ale aj na zásnuby.

Potom musíte zistiť správnu veľkosť. Iste chcete, aby deň D vyšiel podľa vašich predstáv, preto je potrebné vedieť veľkosť prsta partnerky. Konkrétne hovoríme o prstenníku ľavej ruky, ktorý je na tieto účely takpovediac predurčený. Správnu veľkosť zistíte ľahko pomocou návodu. Keď váhate medzi dvoma veľkosťami, vždy vyberte väčšiu. Jednak sa prsteň dá v prípade potreby ľahšie zmenšiť a je tiež potrebné zohľadniť, že sa veľkosť prsta vplyvom teploty mení. Praktické veci tak máte úspešne za sebou, teraz už iba zvoliť ten osudový zásnubný.

Práve on totiž vie povedať všetko, čo cítite a koľkokrát chcete a nemôžete vysloviť. Vaša partnerka ho bude nosiť stále nielen na dôkaz vašej lásky, ale aj ako symbol toho, čo vás obvykle do roka a do dňa čaká. Prevažná väčšina žien sa ním navyše zdobí aj po svadbe. Preto keď chcete zvoliť skôr jednoduchší prsteň, nemáte sa čoho báť. Jemný snubný prsteň zo striebra je perfektnou voľbou, pretože v tomto prípade je dôkazom niečoho oveľa väčšieho. Užite si spoločne váš veľký deň a všetky tie, ktoré vás ešte čakajú. Snubný prstienok od nás vám v tom určite pomôže.

47 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty