0497 Strieborný náramok BFF Ag 925; ≤0,70 g.
Kód: 0497-
Darčeková krabička
ZADARMO -
Výmena do
30 dní -
Doprava ZADARMO
od 100 €
Podrobný popis
STRIEBORNÝ NÁRAMOK
-
Strieborným šperkom urobíte radosť každej žene, len do toho.?
-
Romantický darček k narodeninám alebo Vianociam.
- Náramok je označený puncom 925.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske strieborné náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Kategória: | Náramok |
| Materiál: | striebro |
| Rýdzosť: | Ag 925/1000 |
| Hmotnosť: | ≤0,7 g |
| Povrchová úprava: | postriebrené + e-coat |
| Kameň: | bez |
| Dĺžka nastaviteľná: | 16 - 18 cm |
| Rozmer prívesku: | 8 mm x 6 mm |
| Výrobca/Dovozca: | OLIVIE |
| Darčeková krabička: | ZADARMO |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
