Odstúpenie od zmluvy - tlačený formulár

Ako vrátiť šperk?


KROK 1:

Šperk, nepoškodený a v pôvodnom stave, dôkladne zabaľte do krabičky, v ktorej vám prišiel. 


KROK 2:

Vyplňte formulár pre odstúpenie od zmluvy. Vo formulári nezabudnite uviesť IBAN, kam vám vrátime peniaze.
Ak nemáte možnosť tlače, formulár môžete napísať i ručne.
Formulár pre odstúpenie od zmluvy si stiahnite tu:

 


KROK 3:

Šperk, spoločne s formulárom, vložte do zásielky. Balenie a spôsob doručenia, ktoré používate by mali byť bezpečné. Nenesieme zodpovednosť za produkty, ktoré sa poškodia alebo stratia počas doručenia.

Zásielku stačí poslať doporučeným listom na adresu:

Moje OLIVIE s.r.o.
Důlní 3394/2
702 00 Ostrava

Česká republika

Vrátený tovar neodosielajte na dobierku. Takáto zásielka bude odmietnutá a vráti sa späť na vašu adresu.


KROK 4:

Akonáhle k nám dorazí vrátená zásielka, produkt skontrolujeme a záležitosť ihneď vybavíme. Následne vás budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

 

 

Poučenie o odstúpení od kúpnej zmluvy

  1. Právo odstúpiť od zmluvy

1.1 Predávajúci poskytuje predĺženú lehotu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu nad rámec zákonnej lehoty, a to v dĺžke 90 dní od prevzatia tovaru.

1.2 Na tovar vrátený nad rámec zákonnej lehoty (14 dní) si predávajúci vyhradzuje podmienku, že tento tovar nesmie byť použitý, s uplynulou expiráciou, čiastočne alebo úplne spotrebovaný alebo poškodený nad rámec bežnej kontroly tovaru po jeho prevzatí.

1.3 Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy musíte informovať spoločnosť Moje OLIVIE s.r.o., s poštovou adresou: Důlní 3394/2, Ostrava, 702 00 formou jednostranného právneho rokovania. Formulár na odstúpenie od zmluvy vložte priamo do zásielky, ktorú budete odosielať na adresu predávajúceho.

1.4 Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od tejto zmluvy, postačuje odoslať odstúpenie od zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.

1.5 Zakúpené poukazy nie je možné vymeniť späť za finančnú čiastku. Prípadný rozdiel v cene vybraného tovaru a hodnote poukážky nie je vratný.

 

  1. Dôsledky odstúpenia od zmluvy

2.1 Ak odstúpite od tejto zmluvy, vrátime Vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy nám došlo Vaše oznámenie o odstúpení od zmluvy, všetky platby vrátane expedičných nákladov, ktoré sme od vás dostali. Pre vrátenie platieb použijeme bankový účet, ktorý nám oznámite. Platbu vrátime až po prijatí vráteného tovaru.

2.2 Vrátenie výrobku podnikateľovi vykonáva spotrebiteľ na svoje vlastné náklady.