Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €

Zlaďte jesenný outfit so šperky

Žmurknutím oka tu máme z teplých letných večerov sychravé jesenné rána, ale viete čo? My jeseň zbožňujeme, môžeme vám za celý náš tím povedať, že je jeseň naším najobľúbenejším ročným obdobím. Parky sú lemované všelijakými odtienmi hnedej a žltej, ranné hmly a chladný vzduch majú tiež svoje osobité kúzlo. Častejšie dážď nám nevadí, nie sme predsa z cukru, my si ho dokonca užívame, pre našu grafičku Nikolu, ktorá má zaujimavý koníček, a to zberateľstvo dáždnikov, je to dokonca zážitok. Jeseň je vlastne prenádherný čas a dáva nám veľký priestor pre voľbu outfitov. Od kabátikov cez roláky až ku koženkám a to všetko sa dá parádne kombinovať so šperkami, obzvlášť s tými striebornými.

 

Keď vonku nie je ani teplo, ani nie zima, viete, čo myslíme, keď je počasie tak akurát. Bavlnený rolák alebo svetrík je naša prvá a jasná voľba. Najlepšie v čiernej alebo šedej farbe, to my môžeme. Ak sa vám tento štýl oblečenia zrovna nepozdáva, viete, ako mu dodáte ten pravý šmrnc? Nič na nežné bavlne nevynikne lepšie ako náhrdelník, poprípade prívesok. Ovšem nič minimalistického, prívesky s väčšími rozmermi sú vhodnejšie. Podelíme sa s vami o výber troch, podľa nás najvhodnejších náhrdelníkov vhodných na svetríkovým outfitom.

 

Číslo 1.

Strieborný náhrdelník HEMATIT. Číslo jedna, pretože sa hodí asi najlepšie na psychický náročný prechod z tepla do zimy. tit je kameň, ktorý vám pomôže uviesť vaše telo i ducha do rovnováhy. Dodáva pozitívnu energiu, ktorá je obzvlášť potreba. K tomu všetkému je obzvlášť krásny!

Strieborný náhrdelník hematit russo.sk

Číslo 2.

Swarovski náhrdelník crystal. Jasný odtieň šedej textílie a na nej do čierna sfarbený Swarovski krištáľ. Verte nám, aj napriek jeho pochmúrne farby rozžiari váš outfit. Dajte mu šancu.

Swarovski náhrdelník russo.sk

Číslo 3.

Strieborný guličkový náhrdelník srdca. K tomuto klenotu nie je čo dodať. Cez 2 gramy striebra, srdiečko je posiate zirkónmi a celý náhrdelník je rhodiovaný.

Náhrdelník srdce russo.sk

Pokiaľ už ide naozaj do tuhého a ortuť v teplomere klesá a na rad prichádzajú bundy a čiapky. Nezúfajte. Máme predsa eso v rukáve. Áno. Trblietavé náušnice majú stále priestor zažiariť. Či ste fanúšičky kôstok alebo klasických visiacich náušníc, my volíme kruhy. Či už strieborné alebo oceľové. Ale hlavne tie výraznejšie, chceme na ne strhnúť pozornosť od zimou červeného nosa. :)

Kruhy se zirkony russo.skZlaté kruhy russo.skStrieborné kruhy russo.sk

x