Vianočné zásnuby

Kedy je najvhodnejší čas na zásnuby? Myslíme si, že je len na vás, kedy a kde vytvoríte tento čarovný a nezabudnuteľný moment. Ale prečo tomu nedodať štipku rodinnej a pokojnej atmosféry a nepožiadať svoju priateľku o ruku na Vianoce a najlepšie u vianočného stromčeka. Zásnuby o Vánocím poslednou dobou narastajú na popularite a nie je sa čomu diviť. Viete si predstaviť vhodnejšie sviatok pre zásnuby, než sú práve Vianoce. V pozadí počujete koledy, za oknami mráz, vôňa šalátu a kapra je výrazná, dekorácie svieti, perfektné! Všetko hrá ako má. Už je len na vás ako o ruku požiadate. Zabalíte zásnubný prstienok do krabičky, dáte ho medzi darčeky a budete čakať, než si ho vaša milovaná rozbalí? Schováte zásnubák medzi ozdoby na vianočnom stromčeku? Alebo skúste niečo originálne a vtipného, ​​veď vy viete, čo najviac vaše budúce žena ocení. Ale pozor! Prstienok schovaný vo vianočnej večeri by nemusel dopadnúť šťastne!

Vianočné zásnuby SK

Čo by sme to boli za klenotníctvo, keby sme vám nepomohli s výberom toho pravého zásnubného prstienka, napriek tomu vyberajte podľa vás a od srdca, predsa len vy poznáte svoju princeznú najlepšie.

Máte na svojej priateľke rád, že ide proti davu a nie je rovnaká ako ostatné? Siahnite po jemne extravagantným zásnubním prstienku! Čo myslíme jemne extravagantným prsteňom? Šírka obrúčky môže byť širší, než býva zvykom u klasických zásnubných prstienkov a obrúčka korunovaná veľkým kamienkom. Obvykle býva kameň na zásnubnom prstienku číry a solitérný, teda býva iba jeden. My ale nehľadáme nič obvyklého a všedného, ​​takže siahneme po pravom opaku. Ako sme hovorili, nebojíme sa siahnuť po širšej obruči a po veľkom výraznom kamienku, pokojne po zafíru alebo ružovom zirkónu, ako vidíte na obrázku. Malé zirkóny okolo väčšieho, dominantného kameňu, upevňujú jeho očarujúcí vzhľad. Už tušíte, či budete obvyklí alebo vystúpite z davu? Každopádne zostať u klasicky tiež nie je zle, záleží len a len na vás a vašich pocitoch.

 

27609          Zásnubní prsten 1Zásnubní prsten 3

Ste na strane decentnosti a klasiky? Zvoľte jednoduchosť. Tenký krúžok, zdobený jedným menším kamienkom. Kamienok voľte predovšetkým číry. Nemusíte sa báť siahnuť aj po prstienku z chirurgickej ocele. Boli by ste prekvapení, ale aj oceľ vie byť jemná a má svoje kúzlo. Na obrázkoch vidíte dva prstienky z ocele a dva zo striebra, z toho jeden strieborný je zdobený Swarovski zirkónom a ten sa vždy nosí skvele. Verte nám!

 zásnubák 4zásnubák 7zásnubák 5zásnubák 6

Ak sa vaša priateľka prikláňa skôr k mohutnejším šperkom a k chirurgickej oceli, vyberte hrubšie obrúčku so vsadeným zirkónom. Vôbec nevadí, keď kamienok bude menší. Malý kamienok vo veľkej obruči pôsobí moderne a za nás je nadčasový. Tiež môžete siahnuť po hrubšej obrúčke s veľkým kamienkom. To už necháme na vás.

zásnubák 12zásnubák 10zásnubák 13zásnubák 8

Modernou variantou je zásnubný prstienok v neobvyklom, nestandartnom tvare. Tento zásnubný prstienok nepatrí k obvyklým, ale my si hovoríme, prečo nie? Sadne ženám, ktoré sa taky neboja vydať proti prúdu. Fantázii sa medze nekladú, tak čo takto zásnubák s opálom?

 

asnubak 17zasnubak 15zasnubak 14zasnubak 19

Či už plánujete zásnuby o Vianociach a alebo napríklad až na jar, dúfame, že sa s výberom prstienka rozhodnete správne. Možno hľadáte prstienok, ktorý nezapadá ani to jednej z týchto štyroch kategórií. Preto neurobíte chybu, keď si pozriete celú našu ponuku zásnubných prstienkov. A nezabudnite na nádhernú krabičku! Veľa šťastia s výberom!

x