TOP šperky novej kolekcie

Mesiac november nám priniesol mnoho zmien a noviniek. Mimo to, že si teraz môžu našej českí zákazníci dopriať bleskovú a lacnú dopravu, naša ponuka sa rozrástla o naozaj zaujímavé kúsky. Pribudlo veľa strieborných šperkov s opálom a s perlami. Ponuka prstienkov s kamienkami sa mnohopočetné rozrástla a pozadu nezostali ani rozprávkové detské šperky.

 Pripravili sme si pre vás prehliadku TOP produktov z našej novej kolekcie. Ideme na to!

 

TOP 1 je rozhodne strieborný prstienok SOFIA ROSE. Vzhľadom netradičný prstienok, pozlátený ružovým zlatom a ozdobený zirkónmi. Svoje využitie nájde aj ako zásnubný prstienok. Prsteň SOFIA je prstienok rovnakého vzhľadu, avšak v modro striebornej kombinácii zirkónov. Hľadáte pre darček k Vianociam pre priateľku? Prstienok SOFIA vás nesklame.

9927-29921

Ak prahnete po zásnubnom prstienku, ktorý vám pomôže presne vyjadriť vaše city, tak tento prsteň SRDCE je tým pravým. Originálný a luxusný vzhľad je samozrejmosťou.

9882-2

Milovníci mačiek pozor! Roztomilé originálne náušnice s motívom mačičky a zirkóny sú tu. Spoľahlivé puzetky vám náušnice na uchu postrážia.

9261-2

Ak máte v obľube klasické visiace náušnice, najlepšie zdobené farebnými kamienkami, tak sme pre vás tiež niečo našli. Pozerajte! Nie sú nádherné?

87218709-3

 

Ktorý šperk z našej novej kolekcie je vašim favoritom? Napíšte nám do komentára.